Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gél lakkozas hogy működik...

Gél lakkozas hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak a gel lakkal kapcsolatban? Mennyibe kerul es mennyre tartos? Illetve az erdekelne meg, hogy ha visszamegyek a kormoshoz, hogy eltavolitsa meg minden es egy darabig vagy csak akkor nem szeretnek ujra gel lakkot akkor azt hogy mondjam meg? vagy ti akkor mit csinaltok? koszonom a valaszokat:)

2015. jan. 3. 20:14
 1/7 StrongWoman ***** válasza:

Szia!

Én legutóbb 1200 ft-ért készítettem.

Nekem minden napi edzés mellett kb 2-3 hétig maradt meg szépen. Barátnőmnek, aki ugyan oda jár, 4 hétig is fenn van szóval bár akkor már látni rendesen hogy kezd lenőni.

Otthon is letudod szedni, bár kicsit nehezebb.

A vattakorongokat kettévágod, nagyobb mennyiségű körömlakklemosót teszel rá (az acetonos hatásosabb), az körmödre helyezed a megfelelő részt, még alufóliával körbetekered az ujjad úgy hogy az ujjhegyed is be legyen takarva, hosszabb ideig nem tudom pontosan de szerintem 10-20percig elég ha rajta van, majd felpördülnek,valószínűleg valamilyen segédeszközzel rá kell segítened hogy lejöjjön a lakk.

Viszont nem lesz szép utána a körmöd, de kibírható.

Én úgy mennék a körmöshöz hogy most csak leszedetni jöttem és hogy majd legközelebb amikor bejelentkezem/jövök akkor szeretnék újat.

2015. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szepen koszonom a hasznos valaszt!!:) szep estet:)
2015. jan. 3. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

1800ért csináltattam.

2-3 hétig szép volt , utána is bírta csak zavart a lenövés.

mivel volt olyan körömlakkom, pont olyan színű átfestettem vele, és eltűnt a lenövés.

lereszelni otthon reszeltem le.

megpróbáltam az oldást, de meg se moccant.

a körmös leszedi neked, de díjat számolnak fel érte a legtöbb helyen

2015. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az lemaradt, hogy a fénye megmaradt, nem mattult be. amikor ráfestettem a lakkal, akkor is szép csillogó maradt.

szóval nekem nagyon bevált, csak a leszedése nehézkez volt

2015. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az ára 1000fttól kb 4-5000ig terjed. ez a körmöstől függ, és hogy mivel dolgozik

de ha mintásat kérsz nem számolnak fel érte pénzt

2015. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok. Nyugodtan mondd meg a körmösödnek, hogy most nem akarod, hogy tegyen fel neked gel lakkot. Hidd el, mi is tudjuk, hogy mindenki pénzből él, nem lepődünk meg és nem sértődünk meg, ha valaki nem akarja állandóan viselni a gel lakkot.
2015. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!:)
2015. jan. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!