Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik otthoni tartós szőrtele...

Melyik otthoni tartós szőrtelenítőt ajánlanátok? Valami olcsóbb kategóriás, ami jól működik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 07:55
 1/6 anonim válasza:

Otthoni szörtelenítés, a kulcsszavakban meg lézeres... na mindegy.

Azt mondom, ha tartós kell, akkor gyanta! Ha gyanta akkor csakis a patronos gyantàt ajànlom! Melegitô nélkûl is jó, de praktikusabb, gyorsabb, egyszerûbb egy melegítô készülékkel hasznàlni. !!! Veet patronos gyantàt és/vagy melegítõt kerüld !!!

Az X-epil happy roll csomagjàt ajànlom ami 4ezer körül van, 2 patront kapsz, 10 lehúzócsíkot és egy készüléket a melegítéshez. Aztàn idõvel vehetsz egy 100 dbos lehúzócsíkot is, inkàbb legyen bõven, mintsem semmi :D

A patron is 5-6szàz de akàr egy hónapig is elég! szóval hatékony és olcsó megoldàs.

20F

2014. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kimaradt, hogy szőrtelenítő GÉP :) elsősorban IPL vagy lézer, mert azok használata után nincs napokig pirosfoltos bőr. Epilátorom van, de utána napokig csúnya a bőröm.


A gyantával sosem boldogultam. A hideg gyantacsíkok nem szedték ki, amit gázon melegítettem az kiszedte, ha kellően hosszúak voltak csak tele lettem szőrbenövésekkel.


Jelenleg borotválok. Olcsónak olcsó és egyszerű, csak nem tartós :S Örök probléma.

2014. szept. 15. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá a gogléban,hogy most melyik az olcsóbb.
2014. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1 vagyok. Akkor bocsi :/ Meg kell mondjam, fogalmam sincs mi az a z IPL, de mentségemre szóljon h pasi vagyok :D

Jajj, nekem ne mondd, olyan érzékeny a bõröm, h a szõrbenövés nyomokat hagy rajtam. Abban bízom, hha huzamosabb ideig hasznàlom a gyantàm, megszokja a kiképzést a bõröm és nem lesznek ilyen problémàim.

Az epilàtor -bàr nem próbáltam- azt mondjàk brutàlis kibírni, plusz véraláfutàsra lehet szàmitani. A borotvàhoz is kell egy bizonyos méret, az apró borostàt nem teszi simàvà sajnos. Esetleg a pengésborotva, amivel nem nehéz megvàgni magunkat. Én maradok mindenképp a patronosgyantànàl és csak ez tudom ajànlani mindenkinek. :)

2014. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Véraláfutásos még nem lettem az epilátortól, de érzékenyebb helyeken esélytelen, hogy használjam.

Jártam szalonban IPL és lézer kezelésen is, de nem tudom, hogy hosszútávon megéri-e.

IPL/lézer lényege: Leborotválod a kezelni kívánt részt, ezután átmennek rajta egy hőt kibocsátó "lámpával". Elvileg 2 hét múlva kihullanak a szőrszálak és egyre kevesebb fog visszanőni. Ez nem fájdalmas és tartós. Vannak otthoni használatra való ilyen gépek is.

2014. szept. 16. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Extra érzékeny a bőröm.... DE! Ha minden epilalas után bekened magad aloe veras kremmel, illetve fürdés után csinálod, utána pár napig nem fürdesz 200 fokos vízben, nem fogsz pottyos lenni.. Illetve érdemes este csinálni, mert 24 óráig elvileg nem érheti nap.

Ha pedig a gyantazas mellett döntesz (azt is próbáltam) mindenképp olyan gyantamelegitot vegyél amibe 100 ml-e gyanta is jó. (amit az első ırt, azért nem jó, mert abba 50 ml-es gyanta jó csak, amit csak a veet gyart, es az van, h 2000 ft, holott a 100 ml-eset én 350-ert veszem. Én is x-epilt hasznalok, de az evolution szettet. 5000 volt, de abszolút megéri.. Nekem annyi vele a bajom, h nem bírom megnoveszteni a szoromet olyan hosszúra..

2014. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!