Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan ki kell várnom a 6...

Valaki : kérdése:

Komolyan ki kell várnom a 6 hetet?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból vörösre festettem a barna hajam,katasztrófálisan néz ki, vissza akarom festeni barnára valami minőségi festékkel ( mert a vöröset a 360 forintos ócska festékkel csináltam), de nem akarok vele 6 hetet várni,pedig ezt javasolják. Mi lesz,h előbb festetem vissza?
2015. jan. 4. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A L'oralnak van hajradírja,nagyon bevált szerintem érdemes megpróbálnid,eléggé hatásosan eltávolítja a festett színt,de mindenkeppen fodrásszal csináld,ne otthon!:)
2015. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, ha átfested.
2015. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt hogy egy héten belül lett festve 2x . nem lett seemmi bajom mivel nem rendszeresen fordul elő

többet ne használj ilyen gagyit.

először most meg jól, szódabikarbónás samponnal, hátha kicsit hoz le belőle. utána fordulj fodrászhoz, ő jobban vissza tudja hozni az eredeti színt.

az enyém 4000ért fest és vág. és ennyiből kb a jó minőségű festék jönne ki. de nem garantált, hogy eredményes is lesz.

2015. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartós vörös festék? Mert arra hiába festesz, az vörös marad. Először rajradírt kéne használnod. De ne Lorealt, mert az szőkítő...
2015. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vöröset festettem már át régebben barnára,akkor befogta. Akor azért festettem át,mert a vörös akkorra megkopott. Ennek már több hónapja.

Köszi a válaszokat :))

2015. jan. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!