Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! A fodrász "elégette" a...

SOS! A fodrász "elégette" a hajam! Mennyire menthető a helyzet?

Figyelt kérdés
Úgy kb. 3 hónapja úgy dönöttem, hogy a középbarna festett hajamból szőkét szeretnék, középszőkét. Felkerestem egy fodrászt (L'oreal szalonos) és ő pedig szépen leradírozta a festéket és befestette szőkére. A festék lemosása után - még a szalonban - majdnem sírva fakadtam, mert úgy nyúlt a hajam, mint a rágógumi, azt mondta a fodrász, ez csak kis sérülés, mivel ez egy kémiai folyamat volt, és ezzel együtt kicsit megnyírta. Erre amikor otthon megmostam, simán a fésűben maradt jópár szál, ami egyszerűen csak letörött. Azóta ahányszor fésülöm, egy centis darabkák hullanak le a hajam végéből. Hosszú, mellig érő hajam alig ér vállig mostanra. Mi volt ez? Mennyire menthető még? - Hozzáteszem, jó drága és profi szalon volt... :/ írjatok pls!! :(

2015. jan. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lenöveszted a szőkét és utána minden rendben lesz. Az már helyrejönni semmitől nem tud.
2015. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik szalon volt áruld már el hogy ne menjünk mi is :D

Visszamész és reklamálsz.

Mennyit fizettél? Felraksz pakolásokat amivel táplálod a hajad.

2015. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legfontosabb h most ne fesd egy jó darabig inkább csak hadd ugy kend pakolásokkal balzsamokkal én a ricinus olajat is ajánlanám mert attól nem lesz olyan száraz a hajad
2015. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ledöbbenek. Az biztos, hogy a legnagyobb igyekezet ellenére történhetnek váratlan bakik, de az, hogy elégetik a hajat, nem szabadna megtörténni egy szalonban, max. otthon.

Ami tönkrement, az tönkrement, előbb-utóbb le kell vágni, mert úgyis letörik. Vegyél ápolókat. Mi lenne, ha visszamennél a fodrászhoz, és tőle kérnél valamit? Ha van benne becsület, ingyen ad valamit, ami segít a hajad állapotán, és szakszerű tanácsokat is ad.

2015. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm mindenkinek aki írt! Szóval a szalon az Komárnói /SK/ és 80 euró volt. Többé nem lát a fodrász, az fix! Levágattam az amúgy sem menthető végeket, persze másnál :p és hát, várom hogy megnő... úgyis divat az ombre :D


Szép napot! :)

2015. jan. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!