Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek göndör haja van...

Ha valakinek göndör haja van és teljesen levágatja, mekkora az esély arra, hogy újra göndör nőjön ki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

lol

100%

2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp göndör hajad fog maradni örökre.
2015. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert van akinek változó vagy csak egy idő után lesz göndör :)
2015. jan. 2. 23:11
 4/10 anonim válasza:
Én olyat hallottam, hogy ha valakinek baba korában göndör volt a haja és levágatta, akkor utána nem mindenkinek lesz göndör. De felnőttként nem így van.
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mármint nem a baba vágatta le, hanem levágták neki... :V
2015. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha totál göndör hajad van, akkor rövidnek is göndör. Az enyém pl hullámos, az változó, bár attól is függ hogy hogyan szárad meg. Akkor a leggöndörebb ha kb fülig ér, ha egész hosszú akkor kinyúlik, ha meg rövid akkor nem nagyon látszik hogy göndör.
2015. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gyűrűs volt. Fenekem alá ért aztán teljesen rövidre le lett vágva ez volt kb. 10éve. azóta már csak dús, olyan vagyok mint egy oroszlán.. + vállam aláig ér és nem nő tovább. :/
2015. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bátyámnak az első 20 évben egyenes rövid haja volt. Aztán megnövesztette és kiderült, hogy göndör. Azóta levágatta (3 cm-re) és még mindig göndör.
2015. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2015. jan. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen göndör, gyűrűs hajam volt. Levágattam (kb. 10 centit), azóta van olyan tincsem, amelyik gyűrűsen göndör, de olyan is van, ami szinte egyenes. Gondolkodtam, hogy levágatom újra (már töredezett a vége, nagyon), de mivel fogalmam sincs, hogy utána egyenes lesz, vagy göndör, vagy félig ilyen-félig olyan, így nincs hozzá bátorságom.
2015. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!