Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek miért van az,...

Ottó5 kérdése:

Szerintetek miért van az, hogy a 30-40 közötti férfiak majdnem mindegyike már elkezd őszülni avagy kopaszodni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Stressz, genetika, fiatalkori hanyag életmód.
2015. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt azért ne mondjuk, hogy mindenki trehányul élt,étkezett,piált stb :) Vajon ebbe benne van az, hogy az ország gazdasági helyzete egy fos, a kereset Európában az egyik leggyengébb hazánkban, s hogy ilyen orbán és egyéb állat félék még jobban megnehezítik az emberek életét?
2015. jan. 4. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A felsorolást úgy értettem, hogy valamelyik azok közül, vagy épp mindegyik az okozója. A jelenlegi szar helyzet, és ezek betudható a stressznek. De leginkább a genetikára szokták fogni.
2015. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ennyi idős vagyok (nő), a legtöbb ismerősöm is ilyen idős. Egyet se tudnék mondani aki láthatóan őszül (vagyis egyet, de ő 20 évesen kezdte). Kopaszodni meg már előbb is lehet, az tényleg genetika.
2015. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kopaszodás 90%-ban genetikától függ. Én kiegyensúlyozott életet élek, nem vagyok stresszes, egészségesen táplálkozok, sportolok mégis eléggé kopaszodok 25 évesen.


Sok hajléktalan meg tele van hajjal, szerinted ők mennyire élhetnek egészséges vagy stresszmentes életet?

Genetika.

2015. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%

29 után hoztam azt a döntést, hogy megnövesztem a hajamat. 22-24 éves koromig csak zselé és ilyen 4-5 cm max 7-8 cm hajam volt és inkább szőke mint barna. (a zselé miatt volt "barnás") Aztán a zselé eltűnt, helyette hajhab és 10 cm körül meghagytam a szőke inkább szőkésbarna lett. Azt nem tudom mennyire élek egészségesen, mert zabálni imádok éjjel-nappal ;D csak a kilók nem jönnek valamiért. Egyáltalán nem iszom alkoholt sosem és nem dohányzom, nincs káros szenvedélyem (kivéve,h imádom a nescafé 3in1-et), keveset mozgok az tény, de étrend-kiegészítőket, vitaminokat eszem naponta.


Most 30 évesen az orromat még épp nem takarja el teljesen a hajam a természetes ívével (csak ha ráncolom a homlokomat :D) és barna hajam van. A fodrászról lassan 1 év le tudtam mondani, de a 2 naponta hajmosásról nem. (A 3. napon már zsírosnak érzem.)


most ilyen a hajam:

[link]


Ugyanígy balról a jobb szememre egyetlen ívben és egyáltalán nincs se visszavágva vagy szedve se oldalt, se hátul. :) Elég ha megmosom és megfésülöm, akkor is ugyanígy áll amint megszárad. Szeretem taft lakkozni is a pirossal vagy feketével, mert hátul elég beletúrnom és úgy marad kócos (vagy ilyen összevissza álló) és azt mondják: "sexy".

Mondjuk pont a sexy alapon kaptam rá az for men arckrém-ek mellett az alapozó-korrentor+ajakbalzsam 3-asra miután elég drága teljes "A1-es mosolyom" lett élettartam garanciával. Természetesen a fogászat helyretette a körmeimet, mert 20 körül még imádtam rágni 1-2 ujjamon a körmöt :)


Úgy vettem észre a nők határozott jelét képesek adni, ha szeretnének (.., hogy fogalmazzam helyesen) .. a lényeg: 17-20-21-től egészen 36-38-39 éves nőkig ..wáá ;D


ja igen és divatos öltözködéssel súlyban optikailag csalok magamon:

184 cm, 53kg 44½-45 talp és szűz csillagjegy


Teljesen úgy gondolom, hogy 29 éves koromig nem is éltem.

Szóval elég sokat változtam, mert régen elég volt 1db gagyi tusfürdő+hajvágó gép plusz a legfontosabb kérdés, hogy: Akkor mit zabálhatok fel?! ;D

2015. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!