Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan 20 és 30 év közötti...

Van olyan 20 és 30 év közötti lány, aki egyáltalán nem végez intim szőrtelenítést? És aki esetleg a hónalját sem szőrteleníti? Ha igen, melyek az okok?

Figyelt kérdés
Az első kérdésnél: azokra gondolok, akik teljesen természetes állapotban hagyják. Kíváncsi lennék, miért. A második kérdésre csodálkoznék, ha lenne igenlő válasz, de nem kizárt: itt is kíváncsi lennék az okokra.

2014. aug. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nővérem ilyen. Állítólag jobban szereti természetesen hagyni, viszont világos bőre van és sötét szőre. Szerintem elé undorító, jó, a lábán még... nem, az se annyira jó, de elviselhetőbb, mint a hónaljánál. Váh. Szóval azért, mert jobban szereti a természetességet, még normális dezodort sem használ, csak ilyen testpermetet.
2014. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rövidebbre vágom ha már nagyon hosszú (az zavar). Nem látom értelmét a szőrtelenítésnek, párszor persze kipróbáltam de nem is tetszik (szerintem csúnya ott a bőröm), kellemetlen is (kipattogzik, szúr, viszket), számomra előnye nincs. Ha pár mm-es nekem nagyon kellemetlen, szúr. Ha teljesen simára borotválom az meg kikészíti a bőrömet, hozzá se lehet érni, ezt nem csinálnám minden nap. Szóval nem elvből nem vágom, hanem kipróbáltam és nem jött be. Hónaljat, lábat, bikinivonalat szőrtelenítek.
2014. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!