Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam! Mitől...

Nagyon hullik a hajam! Mitől lehet? Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Hát igazéból sokat festettem, 2 éve kezdtem. Volt h egy hónapban többször is. Le is lett szívatva már.


Sokat hullámosítottam egy időben.


Olyan 3-4 hónapja nem festem.

De hajszárítóval szárítom.


És egy időben (olyan 3 hónapig) minden egyes nap mostam a hajamat... kb 1 hónapja álltam le. Vagy még annyi sincs.


Sokat fogdosom is, nem tudok leszokni róla.


Nagyon stresszes az életem. Szinte minden nap sírok, és az iskola miatt is stresszelek. Depressziós vagyok és önbizalomhiányos.


Gondolom ezek miatt hullik a hajam annyira... vagy nem?


De a lényeg, hogy nagyon, de NAGYON kevés hajam van. Kb negyedannyi, mint egy átlag embernek.


Hátközépig ér. És kivagyok miatta.

Mindig azt álmodom, hogy megkopaszodok.

Sokan mondják, hogy milyen kevés a hajam... és már nem bírom.


Mit tegyek?

Könyörgök segítsetek. :(


Bármi drága megoldás jó! valami gyógyszer.... vagy szérum. vagy bármi.


Úgy érzem ez tönkreteszi az életemet.


Most is, ha végighúzom az ujjaimat a hajamon, marad pár hajszál a kezemben. Mindig.

S.O.S


16/l



2015. jan. 4. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz a problémáddal. Egy kivizsgálás megmutatja, ha van valamilyen szervi, vagy működési ok a háttérben, és azt hatásosan, célirányosan lehet kezelni. Mondhatnám, hogy szedj szépségvitamint, de az sem ér semmit, ha komolyabb a baj (egy komoly vitaminhiányon azok sem segítenek).

De nem hiába tartja a mondá, hogy ép testben ép lélek. Ha lelkileg gondod van, az kihat a testedre is. Kezelned kell a problémáidat. Ha depressziós vagy, kérj segítséget, különben tönkre fogsz menni.

2015. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle képen nézesd meg magad egy orvossal, ha belső problémáid miatt van hajhullásod azt ki kell deríteni, hogy hatásosan lehessen fellépni ellene. A gyakori hajmosás sem tesz jót a fejbőrödnek, felborítja a fagyú mirigyek működését, ami szintén okozhat hajhullást. Ha valamit szeretnél tenni addig is amíg kiderül van e belső problémád akkor használd ezt. [link] Fejbőr problémákból adódó hajhullást kopaszodást, kipróbáltan megállítja, visszafordítja.
2015. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Szívesen fordulnék orvoshoz, mert aggaszt a probléma. De ilyen gonddal hova menjek?:O

2015. jan. 26. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!