Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen a dauer-olt...

Kinek milyen a dauer-olt haja? Tapasztalat? Megcsináltassam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! fekete és szögegyenes hajam van, és érdekel a dauer.Azt szeretném ha küldenétek ,csatolnátok a válaszotokhoz képet magatokról h milyen a hajatok. Mert neten van de azok megcsináltak.Az érdekel h milyen hétköznap..:)

légyszi osszátok meg velem :) belevágjak??

19 éves lány


2010. febr. 5. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokat kell vele foglalkozni, balzsm, meg minden féle kence rá hogy ne töredezzen annyira. mondom annyira, mert minden erőfeszítés ellenére is fog egy kicsit. nagyon szárítja a dauer.

ha küldesz egy privit a címeddel küldök képet, ide nem szeretném feltenni.

2010. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megbántad amúgy? vagy szereted?
2010. febr. 5. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem 3x volt dauerolva a hajam, ebből 1 tetszett. Tényleg nagyon szárítja a hajat, de az enyém zsíros volt előtte, ezért is szerettem volna, meg olyan szép a göndör. De elég sokat költöttem rá, főleg akkor amikor rosszul sikerült a dauer. Kellett: göndörítő hajhab, göndörítő lakk, göndör hajra sampon+balzsam, hajvégápoló, pakolás... Iszonyú sokba került, és kicsit más is lett a hajam színe. Mára elég jól töredezik, száraz lett, utoljára 3 hónapja volt dauerolva és nagyon le van nőve, de én most egy jó pár évig nem csináltatom meg, szeretnék újra egészséges hajat.

Szóval nagyon gondold meg az egészet, jó fodrászhoz menj és számold bele, hogy 2-3 év is lehet, mire visszakapod a régi hajadat dauer után, ha nem vágatod le.

2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. nagyon szeretem, de 3 évig volt dauerolt, aztán le kellett növesztnei mert nagyon tönkre ment. az amúgy barna hajam barnás vöröses lett, nagyon eltöredezett a dauerolt rész. levágattam. most megnőtt akkorára, mint volt, újra be szeretném daueroltatni, nekem sokkal jobban áll a göndör haj. és igen, nagoyn szerettem :)

de nem vagyok biztos benne hogy megéri amúgy.. hullott a hajam, meg ugye tört, szárazodott nagyon.

2010. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szögegyenes hajam van és egyszer amikor be daueroltam tök száraz és ronda lett és kiszívta a hajamból a színt és nekem olyan egyenes a hajam h nem maradt benne a hullám:S
2010. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is daueros volt, 2008 nyarán csináltattam, s tök szép volt. Aztán úgy egy fél év-év elteltével borzalmas volt, alul göndör, a teteje meg már ne, de lapos volt. Akkoriban mindig fölkötve hordtam. Majd mikor már nőtt egy kicsit, megint szép lett, hiszen addigra nem nagyon göndör, inkább erősen hullámos volt, de a teteje sem lapult, hiszen az már az új haj volt. Most ment ki belőle, de nem egyenes teljesen még most sem. Nem nagyon akarom megint megcsináltatni, mert úgy hallottam az tönkre teszi nagyon. Viszont nem bántam meg, valóban kicsit töredezett, de csak alul, vágatni meg lehet belőle :) Amúgy meg sokáig bírta hajmosás nélkül, s ez is pozitívum ;)
2010. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!