Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a fajta tojássampont...

Ezt a fajta tojássampont próbálta már valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

itt a link : [link]



Használta már ezt valaki ki szeretném próbálni. Festett sötétbarna lapockáig érő hullámos hajam van ami könnyen töredezik ,és hajlamos a hullásra is. Minél több tapasztalatot szeretnék hallani róla mielőtt kipróbálom, szóval ha valaki már próbálta írjon jót és rosszat is :) Köszönöm előre is

Ha valakinek nem jönne be a link itt a recept:

Hozzávalók:


1 db tojás

fél citrom leve

fél kiskanál szódabikarbóna

100%-os tisztaságú illóolaj


Elkészítése:


A tojást jól elkeverem a citromlével, cseppentek bele 2-3 csepp illóolajat, majd hozzáadom a szódabikarbónát és jól felverem. Kemény állagú habot kapok, amit könnyen fel lehet vinni a hajra.

Készítheted úgy is, hogy a sárgáját kikevered pár csepp argánolajjal (olívaolaj is jó) az illóolajjal és a citromlével, a fehérjét pedig külön felvered, és csak utána adod a tojássárgás elegyhez a szódabikarbónával együtt.

Alaposan dörzsöld át vele a fejbőröd és a hajad, majd ugyanilyen alapossággal öblítsd le. Mivel ez egy tápláló sampon, ezért a használata után nem szükséges sem balzsamot, sem öblítőt használnod.



2015. jan. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mai napig is tojássampont csinálok! Tényleg olyan jól lehozza a zsírt a fejbőrről-hajról,ahogyan mondják. Egyik barátnőm is csinál ilyen tojássampont,de neki nem bírja a fejbőre.. Piros lesz a fejbőre neki stb.. (De kinek hogy bírja a fejbőre) Próbálja ki Ön is,és ha a hajmosás után viszket a fejbőre vagy a hajmosás utáni nap,akkor ne használja többet,mert súlyosabb is lehet! Én ezt ajánlom magának: [link] Ettől nagyon szép és dús lesz az Ön haja és egészséges.. Ezt csak azért ajánlom,hogyha az Ön fejbőre nem bírná a tojássampont.. Emellett még ajánlom a hajerősítő sampont is.. :)
2015. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom azotta miotta kitettem a kerdest mar 4x hasznaltam ezt a tojas sampont es imadom ! :)
2015. febr. 3. 10:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyi h az en hajamhoz 2 tojasnyi kell .. meg kb10 csepp illo olajat szoktam tenni bele.. :)
2015. febr. 3. 10:26
 4/4 IRIS B. válasza:
én 2 hónapja használok hasonló receptet, de az enyémben van egy kanálnyi méz is, illo olaj viszont nincs. nekem is 2 tojás kell, mert hosszú a hajam. szerintem, ha lesz eredménye ennek a természetes samponnak, az majd csak az újonan nôtt hajon látszik majd meg. én mindenképp folytatom a kísérletet.
2015. márc. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!