Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teljesen elfogadott ha egy...

Teljesen elfogadott ha egy férfi kozmetikushoz megy? Mennyire gyakori a kozmetikusoknál a férfi vendég? Mondjuk hány százalék kb?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 19:57
 1/5 anonim válasza:
Nyugodtan menj! Egyáltalán nem ciki!
2015. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A bátyám is jár:)
2015. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem műszempillát tetetsz vagy sminkeltetsz, addig nem gond. Az már azért kicsit bizarrabb lenne. Egy arckezelés nem para, csak igényesség. Gyantáztatni is egyszerűbb. Nem túl megszokott még felénk az ilyesmi, szerintem nem sok férfi jár ilyen helyekre, de ez ne zavarjon kicsit se. Max ne hangoztasd a haverok között, ha annyira gyerekesek hogy ezzel cukkolnának. :D
2015. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bátyám is volt kozmetikusnál a pattanásai miatt, semmi ciki nincs benne:)
2015. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kozmetikus vagyok, nálam a vendégek kb 35%-a férfi. Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt! Szerintem jobb kozmetikushoz menni, mint elviselni magunkon olyan dolgokat amiket nem akarunk... Úgyhogy hajrá! :)
2015. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!