Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen területeken szőrtelenít...

Milyen területeken szőrteleníthet egy férfi? Elfogadott dolog a mindenütt szőrtelenítés férfiaknak is?

Figyelt kérdés

Érdekelne erről az emberek véleménye.


Esetleg ha van konkrét eset, aki csinálja, leírhatná hogy milyen helyeken és milyen eszközzel. Kíváncsi vagyok, hogy érte-e ezért bántalmazás vagy hátrányos megkülönböztetés.


Azt is meg szeretném kérdezni, hogyha valaki férfi létére mindenhonnan eltávolítja a szőrt, az mennyire feltűnő? Esetleg amikor elkezd nőni a szőrzet, akkor is észrevehető hogy ezek borotvált szőrszálak?

Azért érdekel ez, mert azt is hallottam, hogy a szőrtelenítés ilyen "maradandó" dolog. Tehát ha egyszer megteszi valaki, utána ha vissza is nő, akkor is látszik és undorító.


Engem eléggé zavar a szőrzetem. Leginkább intim tájékon. Nem értem mitől számít ez férfias dolognak vagy bVzisnak, ha nincs.

Nekem azért kellemetlen, mert mintha jobban izzadnék szőrzetben és ráadásul könnyebben akad meg húzódik is. Nem szexuális célból akarnám ezt tenni, hanem csak a saját kényelmem miatt. De nem merem megtenni, mert elég nagy gyűlöletáradatot zúdít a társadalom a szőrtelen férfiakra.


2013. aug. 19. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Én le szoktam végni a hónaljamat, a szeméremrésznél, egy kcsiit a köldököm alatt, a hasamnél, és ennyi. Ezt nem úgy kell érteni, hogy teljesen lenyírom, hanem rövidebbre vágom, hagyom nőni, aztán megint...


Szerintem egy férfi ne borotválja a lábát, undorító. Ne borotválja a mellkasát, ha nincs komolyabb oka rá - sport, vagy egyéb...


De persze mindneki maga dönti el, mi a kényelmes neki.


De a barátnőmet idézve: "Nem egy kisbabát akarok magam mellett tudni, hanem egy férfit."

2013. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el az igènytelen pasikra nagyobb haragot zúdìt. Nem az a gond ha egy fèrfi szõrtelenìt valahol ahol õt zavarja hanem az ha tiszta csupaszcsiga lesz mert ez a "menõ" ...jah pont mint a rózsaszín ing. Pl. nem èrtem a mellkason a szõr mièrt lehet zavaró, legalább ott lehessen már látni, hogy abban a fèrfiban van nèmi tesztoszteron is. Èn szeretem ha a párom intimrèszen nem olyan szõrös de ez nem azt jelenti, hogy teljesen csupasz csak nem dzsungel, ritkítva van , mert nem mindegy hogy mit nyalogat az ember. A gyantától semmi undorító nem lesz sehol, sõt rendszeres használattól magàtól ritkul a szõr csak eszmèletlenül fáj intim rèszen.
2013. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol csak akar. De tényleg. Egy férfinek ugyanannyi joga van bárhol szőrteleníteni, mint egy nőnek. Ugyanúgy egy nőnek is teljesen normális, ha nem akar szőrteleníteni :)
2013. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az egész testemet szőrtelenítem. Sajnos elég sok a szőröm és engem zavar.Borotvát,vagy testszőrnyírót használok,többnyire az utóbbit.

Bántalmazás nem történt,csak eleinte sok ismerős csodálkozott,hogy hová lett a bundám,páran viccelődtek velem,de ennyi.

Feltűnőnek feltűnő,mert amikor kezd nőni látszódnak a fekete tüsik,de ez a szőrtelenítés mellékhatása,engem nem zavar.

Itt a fórumokon beszólnak,vagy bu....nak,de a valóságban egyáltalán senki sem foglalkozik ezzel,sőt engem sokkal inkább cikiztek a nagy szőröm miatt.

2013. aug. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!