Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ne költhetnék 18000Ft-ot...

Miért ne költhetnék 18000Ft-ot fodrászra?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Mindig is gyűlöltem a hajamat, mert csúnya göndör.12 éves koromóta vasalom, de így sem hordhadtam kiengedve sosem, mert egy kis párától egyből összeugrik és olyan leszek, mint egy mikrofonfej. Annyira utálom, hogy 2012 nyarán megfogdtam az apám hajvágógépét és levágtam picire. Depressziós lettem és nem is jártam sehova(szószerint sehova).Mire megkezdődött a suli kicsit nőt, de egyből göndörödött és csúnya volt így azóta is vasalnom kell.Most kb. a mellemig ér, de nagyon tönkre van menve. A fodrászom ajánlotta a Brasil cocou-t, amitől 3-4 hónapig egyenes lesz. Nagyon szeretném, ha hordhatnám kiengedve és nem kellene minden reggelt a hajsimítómmal kezdenem.

Ez nem egy olcsó dolog, de féléve dolgozom, minden pénzt haza adok. Most téli szünetben direkt ezért túlóráztam.Karácsonykor és Szilveszter éjjel is dolgoztam. Ma mikor mondtam anyunak, hogy holnap 3-ra van időpontom a fodrászhoz és mennyibe fog kerülni egyből ordibálni kezdett és elhordott mindennek, amiért van pofám ennyi pénzt kiadni.

Ő nem érti meg, hogy ez nekem mennyire fontos.Nem tudja milyen érzés, amikor meglátok egy szép, egyenes hajú lànyt és arra gondolok, hogy nekem sosem lehet olyan.Nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt és utálok tükőrbe nézni is. Nem járok bulizni, sulin és a munkahelyemen kívül nem járok sehova, barátaim is alig vannak.

Egyébként nem vagyunk szegények sem.Mindennap van mit ennünk, van mindenünk..akkor egyszer az életben miért ne költhetnék ennyit magamra?


2015. jan. 5. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

De bolond vagy, az enyém szögenynes, és úgy szeretnék göndört... De hiába göndörítem be, fél kiló lakkal is kiugrik belőle:)

Nah de mindegy, ha neked ez fontos, és ettől érzed jól magad, illetve, ha megkerested rá a pénzt akkor ne hagyd magad.

2015. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, ilyen hajat, mint az enyém biztos nem szeretne senki. Nekem nem lefele, hanem oldalra göndörödik.Borzalmas látvány :(
2015. jan. 5. 22:33
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz azzal, hogy ki van akadva.. arra költöd a pénzed amire akarod :D ha erre vágysz, akkor miért ne ^^ remélem szép lesz a hajad.
2015. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm #3! :)
2015. jan. 5. 22:34
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
nem akarlek elkeseriteni, de nekem sajnos csak 3 hétig volt egyenes a hajam a brazil kakaotol, pedig a Zsidro szalonban csináltattam..(és nem 18 ezerért)
2015. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Neked mennyire göndör?

Őszintén nekem 3 hétig is megéri, ha legalább addig hordhatom kiengedve.

2015. jan. 5. 22:39
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
az enyém nem olyan -nagyon nagyon gondor :) hát figyelj, probáld ki, végulis van pár afrikai ismerosom, ök is ezt használják és nekik bevált. lehet neked is jo lesz. (nem tudom én miért jártam igy vele..)
2015. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen egyenesítést szerintem találsz olcsóbban kuponos oldalakon. Hogyha ennyire rosszul érzed magad a hajad miatt tényleg tegyél ellene, annyit nem ér hogy depressziós és önbizalomhiányos legyél. Sokan a kis mellüket nem szeretik ezért kés alá fekszenek. Örüljön anyukád hogy nem mellműtétre gyűjtesz. L23
2015. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyit költesz a hajadra a saját pénzedből, amennyit jól esik, ha jobban érzed magad egyenes hajjal. De ha pusztán a göndör hajad miatt elzárkózol az élettől és depressziós vagy, akkor nagyon komoly segítségre van szükséged, úgyhogy a fodrász után ne felejts el beugrani pszichológushoz sem.
2015. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#10-nek.

Két éve, amikor levágtam picire anyu elvitt pszichológushoz.Félévig jártam, de attól még csúnya maradt a hajam.

Nagyon sokat csúffoltak kiskoromban miatta, talán ezért lettem depressziós.

2015. jan. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!