Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó hajra...

Gyorsan zsírosodó hajra milyen hajbalzsam vált be nektek?

Figyelt kérdés
Ha megmosom, száraz, bozontos a hajam, viszont másnap a töve már zsíros is.
2015. jan. 5. 23:56
 1/8 anonim válasza:
dettó és sehol nem találok rá választ!! :<
2015. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nezd a legegyszerubb ha egyaltalan nem teszel ra semmit, csak vizzel lemosod. Az a baj h nem ertitek hogyan mukodik a testetek. Attol h te mindenfele kencevel meg samponnal megmosod es eltavolitod onnan a szukseges minimalis mennyiseget is a szervezeted csak megtobbet fog oda termelni. Csak vizzel es kesz. Hamar rendbejon magatol.


Elso kifogas ilyenkor hogy "akkor budos leszek" A masodik hogy " koszos maradok" A valaszom erre: mi vagy te allat hogy a sarban fetrengsz es nem vagy kepes reggel tisztalkodni, tan nem ismered a parfumot, dezodort? Ezek csak kifogasok.

2015. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az előzőhöz csak annyit, hogy egy állatnak elég a víz, mert sárban fetreng, de az ember a szmogban, cigi füstben kénytelen élni és néha különböző kemikáliákat ken a béna hajára, hogy álljon valahogy, ezt pedig a víz nem igazán szedi le...


de az valóban igaz, hogy minél többet mosod, annál zsírosabb lesz.


nekem ami bevált módszer és kinyújtotta minden másnap helyett minden harmadnapra a hajmosást az a következő:


- szilikon mentes sampon

- minden hajmosáskor egymás után kétszer megmosom (!!! ez fontos! a fodrászatokban sem véletlenül mossák 2x)

- sampont csak a tövére teszek, ott dörzsölöm be, a végére csak annyit megy a hab, ahogy mosom le

- szilikonmentes balzsam

- balzsamot pedig csak a hajvégekre teszek, vagy úgy mondanám, hogy a hajam alsó felére


egyébként van pár sampon, ezek a natúr, adalékanyag mentes samponok pl olyanok, de a gagyi csalánsampon is, amitől "nyikorgós" lesz a hajam, mikor mosom, azokkal tovább bírja a hajam.

2015. jan. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. Igaza van.
2015. jan. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de én már tényleg mindent próbáltam. :S

Nyáron azt is próbáltam, hogy csak hetente mossak hajat, csináltam vagy 1,5 hónapig, de tényleg semmit nem használt, csak borzasztó volt a közérzetem.

Abba már elég rég beletörődtem, hogy 2 naponta kell hajat mosnom, viszont az zavar, hogy mosás után olyan, mint a drótkefe

Igazából balzsamot eddig nem nagyon használtam, mert csak még gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, viszont tesóm mindig is használt és neki elég heti 1x hajat mosni.

2015. jan. 6. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel kinlódok,két naponta mosnom kell.Vettem keratinos hajpakolást (kallos),gyönyörű tőle a hajam,de csak két napig.Csalánsampon,ecetes öblítés se vált be.Már nem tudom mit kezdjek vele.
2015. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jó sampont használsz, és helyesen mosod a hajad, akkor nem gond a gyakori mosás. A balzsamot pedig ne tedd a hajtövekre, csak a végére.
2015. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jo balzsam
2015. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!