Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbántátok hogy tépett,...

Megbántátok hogy tépett, lépcsőzetes hajat vágattatok?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már a mostani hajam és régóta tetszik a tépett haj. Gondoltam most bevállalom, amúgy is rengeteg hajam van, így is úgyis törik a vége, szóval a ritkítással már nem árthatok jobban (gondolom)

[link]

[link]


2015. jan. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne legyen elsőre ilyen drasztikus a változás. Akik azt mondják, hogy megbánták az pont azért, mert nem így képzelték magukon, nem úgy áll, ahogy várták, és hosszú idő amíg újra annyira megnő.

Elsőre mondjuk egy ilyesmi: [link] vagy talán ez: [link]


Aztán ha ez oké és még mindig rövidebbet akarsz akkor jöhet az, amit linkeltél.

2015. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig volt(3-4év) pont ilyen tépett lépcsőzetes hajam és imádtam nemvolt lenyalott volt tartása ...szerintem nem fogod megbánni persze csak ha hosszú a hajad ...rövid hajhoz ez a fazon nem megy
2015. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: olyan a hajam mint amit linkeltél az első képen.:)
2015. jan. 7. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Levágattad már? Ha igen milyenre sikerült? :)

Csak mert most találtam a kérdésedet és ugyanezen gondolkodok csak még én se vagyok biztos :D

2015. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen levágattam és imádom^^ Hosszú is és rövid is egyszerre:) Azt tanácsolom hogy egy nagyon jó fodrászt keress.
2015. máj. 5. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!