Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőrtől sose lehet...

A narancsbőrtől sose lehet megszabadulni?

Figyelt kérdés
Amikor +15 kiló volt rajtam, akkor a alsó combomon és a hátsómon a sok felesleges zsír miatt volt ráncos a bőröm. Mikor lefogytam, és tényleg nagyon vékony lettem, akkor meg azért, mert szinte semmi izom és zsír nem volt rajtam. Mindenhol azt olvastam, hogy a mozgás a legjobb módszer ellene. Viszont attól meg nem leszek olyan nádszálvékony, amilyen most vagyok és lenni szeretnék. Vagyis ha nagyon vékony akarok maradni, és nem akarok izmosodni, akkor semmi esély rá, hogy eltűnjön a narancsbőr?

2015. jan. 7. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél cukros és lisztes kajákat!Igyál sok vizet 3-4litert naponta és vegyél gumiköpölyt!El fog tünni,hidd el!
2015. jan. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a mozgás segít, de normális mennyiségű edzéstől még nem lesz senki izompacsirta. Gondolom, már túl vékony vagy, és azért akarsz így maradni, mert annak idején sok volt rajtad a felesleg. De azért ne ess túlzásba, egy egészséges, fitt test sokkal vonzóbb egy edzetlennél.
2015. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vékonyan is lehet alacsony a testzsírod. Szigorú szálkásító diéta és mozgás. De szebb ha van rajtad egy kis izom (fenék főleg) mintha pálcikaember vagy.
2015. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát elmondom neked, hogy az izom nemcsak úgy nő magától.

Ilyen rubint réka videiói szintű mozgástól sem leszel különösebben izmos. Ellenben felgyorsulhat az anyagcseréd és nem rakódik le a bevitt zsír.


Én a helyedben nem tartanék az izomnövekedéstől, mert ahhoz elég intenzív sportolás kell, és megfelelő étrend, hogy nőjön is...


Izmot növeszteni nem olyan banálisan egyszerű mint ahogy azt sok nő gondolja.

2015. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sportolj és étkezz egészségesen... sporttól nem leszel nagyobb, izmosabb, csak szebb, formásabb.
2015. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy 14 éves koromig legalább 15 kiló felesleg volt rajtam, mert úgy neveltek, és csak gimiben jöttem rá, hogyan kéne kinéznem. Akkor egy év alatt lefogytam normálisra, de valahogy nem tetszett, olyan formátlan, semmi alkatú szerettem volna lenni, mint egy 10 éves gyerek. 20 vagyok, lehet, hogy rossz a felfogásom, de mióta épphogy 40 kiló vagyok, valahogy jobban érzem magam.
2015. jan. 8. 03:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a jobb oldali vagyok, mint a bal... :P Sohasem akarnék 40 kilós lenni, izomzat nélkül, fúj..

[link]

2015. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!