Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam?

Miért hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondták, mert 20 éves vagyok, és ebben az időben erősebb a hajhullás, mint általában. Ez igaz?
2015. jan. 7. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Mennyire hullik? Lehet betegség, gyulladás, akármi az oka... ki kell vizsgálni ha komoly. Napi 100 szálig még normális, nem hajhullás. Herba vita hajszesz javít azon is.
2015. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, számtalan oka lehet. Nekem kb. 1 évbe telt, mire kiderült mi a problémám. Ez idő alatt végigjártam 2 bőrgyógyászt, rengeteg orvosi vizsgálatot (vérvizsgálat, fogorvos, nőgyógyász, de sehol nem volt probléma), kipróbáltam mindent, amit a bőrgyógyászok felírnak, majd találtam egy hajgyógyászt, aki kamerával megvizsgálta a fejbőrömet és a hajszálaimat, majd kiderült végre, hogy mi a bajom (zsíros korpa). Viszont rettentő nehéz megszabadulni tőle, sok kitartás és odafigyelés kell hozzá.
2015. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 naponta egy nagyobb csomó hajat szedek ki a fésűből.Mondjuk a gyulladás az nincs kizárva, van egy kis problémám a gerincemmel.
2015. jan. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!