Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti be tud. Játok fonni magatok...

Ti be tud. Játok fonni magatoknak a hajatokat? Valami tipp, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném néha befonva hordani a hajamat, de a lófarok a legtöbb, amire eddig képes voltam magamtól is :D

Próbálkoztam a sima fonással, de magamnak nagyon béna lesz. Addig még viszonylag ok, amíg elérem, de amikor már előre hozom oldalt, hogy befejezzem a fonatot, tök nyomi lesz az egész. Mire kell figyelni? (szeretnék amúgy egy csomó fonást megtanulni, de egyelőre a sima hármas fonással is ilyen problémáim vannak)



2015. jan. 7. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg hosszú hajam volt, be tudtam fonni :D Gyakorolni kell ezt is, eleinte nekem is nagyon béna volt, de egy idő után rááll az ember keze.
2015. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, be tudom

csak gyakorolni kell :D

2015. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neten van egy csomó tutorial. Meg persze gyakorolni kell. Egyszer úgyis ráérzel, és akkor oda-vissza menni fog minden, akkor is, ha fejre állsz.
2015. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold és menni fog... senki nem úgy születik hogy tudja tökéletesen.
2015. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne tükör előtt, az a lényeg. :D Ha már belejöttél, úgy is menni fog, de amíg nem áll rá a kezed, könnyen összezavarhat. Esetleg ne oldalra hozd a fonatot, mert akkor simán elferdül, próbáld végig hátul tartani a kezed és ahol már nem éred el, ott fonj felfelé, ha érted. Szóval a már fonott részt engedd el, nem jön az szét, csak a font vége legyen a kezedben és úgy csináld.
2015. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!