Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Emo vagyok, a hajammal gondjai...

Emo vagyok, a hajammal gondjaim vannak?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok...a forgoim rossz helyen vannak és elég hülyén néz ki amikor félre van fésülve...probáltam hajlakkal is segíteni de igy se jó,ha valaki tudna mondani vmi jo ötletet h mivel mit csináljak h jo legyen annak örülnék...az a baj h nem takar rendesen..!!?
2015. jan. 7. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Kajak még vannak emok?
2015. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en nem vagyok emo de a hajam nekem is emo ^.^ rakj ra hajhabot es szaritsd ra a forgodra(hajszaritokefevel) egyenesre:) azt johet a hajvasalo :$ a vegen egy kiss hajlakk es ha van hajwaxod akkor azt is,de waxbol ne rakj ra nagyon sokat mert akkor olyan mint ha zsiros lenne :| ..remelem segitettem sok sikert:))
2015. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj a sarokba es sirj.
2015. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Gyújtsd fel. És utána lesz okod világfájdalmaskodni.
2015. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha folyamatosan arra fésülöd amerre szeretnéd és helyben tartod pl. sapkával otthon/utcán, meg hajlakkal, egy idő után természetesen oda fog állni. Én nem vagyok emo és a hajam sem olyan de nekem így működik, gondolom neked is beválik majd.
2015. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :) ha otthon leszek megprobálom megcsinálni :)
2015. jan. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!