Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltok hogy ne...

Ti mit csináltok hogy ne legyen ráncos kinézetü a szemetek körül mikor sminkeltek?

Figyelt kérdés
36 éves vagyok és megjelentek nagyon aprónkezdetleges ráncocskák a szemem alján.. Amikor nincs rajtam semmi smink akkor nem is látszik. De amikor sminkelek, mintha beleülne a make up és sokkal erösebbnek tünik a ránc mint valójában. Ezt hog lehet megakadályozni? Amúgy jó krémeket használok börápolásra és koromnak megfelelöt. Clinique, Clairins.
2015. jan. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb smink.
2015. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az árnyalat nem jó! Világosabbat kellene próbálnod.
2015. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg maga a smink nem jó. Huszonéves vagyok, de én is fogtam már ki olyan korrektort, ami megült a "szemem alatti ráncban"... Krémmánián sokszor írják, ha ilyen előfordul egy termékkel, én most Alverdét használok és nincs vele ilyen probléma.
2015. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem használok sokat. Hétköznapokon pl BB krëm és púder rá hogy ne legyen fényes az arc. Igazad lehet egyik válaszoló, talán veszek valami másmárkát, vagy talán mostmár sminket is 'öregedö' börre kéne venni.. Ha egyáltalán van ilyen? Majd utána nézek..
2015. jan. 8. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk szem alá való korrektort használj - ez jóval folyékonyabb, mint ami bőrhibákra kell, meg szemhéjbázist, ami megelőzi, hogy a smink össze-vissza gyűrődjön.
2015. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!