Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltok a hajatokkal?

Mit csináltok a hajatokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nekem soha nem tetszett a hajam úgy ahogy van,és bármit próbálok nem használ.Kicsit szögletesebb a fejformám,és gyorsan nő a hajam,de ha megnő akkor hülyén néz ki.Mivel oldalt ha kicsit is hosszabb,már elrontja."swag"-ebb fiúkat kérdezném,hogy mi a jó fenét csinálok,hogy mindig olyan jó állapotban van a fejetek?Milyen gyakran jártok fodrászhoz?Milyen szereket használtok rajta? [link] Ehhez hasonlóan néz ki az én hajam is ha megnő, csak valahogy nekem teljesen olyan hatása van mint ha nem ápolnám.Minden nap mosok hajat...

2014. nov. 17. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Csomó srácnál látom, hogy minden nap meg van az a stadard általa kitalált hajstílus amit kedvel, és jól áll neki. És Nálam jóval hosszabb hajú csávóknak is normálisan néz ki. Én ha megnő nem tudom kezelni! Sajnos elöl van egy forgóm ami miatt kicsit előre nő a hajam, így nem tudom mivel tudom hatásosan feltartani. A zselé sem a tövénél hat :/
2014. nov. 17. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:

azér mindennap nem néz ki tökéletesen, de amúgy havonta járok fodrászhoz, aki ügyes és néha tippeket ad hogyan kell formázni, szárítani. kb 2 naponta mosom, hajhabot használok és hajszárítót, és reggel waxot, úgy egész jól tart.

van aki hajlakkot is használ, azt én nem szeretem annyira, de ha nagyon nem tudsz vele mit csinálni, azt ajánlom.

2014. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Neked milyen hosszú a hajad? Csak mert én ritka nagy béna vagyok és fodrász után 1. hajmosással ki is végeztem a hajam... Egyszer sem sikerült még ugyanazt produkálnom. Esetleg egy-két márkanevet és típusnevet tudnál nekem adni?
2014. nov. 17. 23:55
 4/7 NOn94 válasza:

ajánlom ezt a hajat, nekem még azelőtt is tetszik a formája mielőtt elválasztaná:

https://www.youtube.com/watch?v=5qFuE6LIB3M

2014. nov. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a videót, tetszik nekem is a haja! A bajom csak az, hogy nekem nem nő meg ennyire a hajam, illetve lehet hogy megnő, csak irtó hülyén néz ki, mert nekem előre gyorsabban nő a hajam, és ha hosszabb, akkor nem tudom hogyan lehetne karban tartani.Eddig csak rossz tapasztalatom volt a hosszabb hajjal, és nem tudom, hogy amíg megnő addig hogyan és milyen fazonúra vágassam... Sokszor tanácstalan vagyok, ezért maradok annál, hogy akkor vágja rövidebbre : [link] ehhez hasonló, oldalt rövidebb. Viszont nekem a hajam elöl olyan mint neki: [link] a hajam vonala nem egyenes a homlokomon, hanem így előre nő (kicsit rásegít a mikiegeres hatásra)
2014. nov. 19. 21:01
 6/7 NOn94 válasza:

Mikiegeres hatás? Ez új :D

Amúgy ha fodrászodat megkérdezed biztos tud adni tippeket, de szerintem nem a hajadon fog múlni a boldogságod :)

2014. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van remélem nem ezen fog múlni. Sajnos eléggé önbizalom hiányos vagyok,pattanásos bőröm volt, azt sikerült leküzdeni de maradtak hegek. Viszonylag magas vagyok és vékony, ezért mostanság kezdtem el kondizni... Van amikor már elég a rosszul álló haj és elmegy az életkedvem :)
2014. nov. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!