Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hideg gyanta csik rendesen...

A hideg gyanta csik rendesen eltávolitja a szörszálakat?

Figyelt kérdés
Rossmannban lehet kapni!és kiváncsi vok h jo e?ha vki használt már ilyet akkor irjon már h ne potyára vegyem meg!
2008. aug. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Veet jobban bevált. Bár lehet, hogy ez az én hibám, mert sajnos nagyon erősek a szőrszálaim, de amit a Rossmannban vettem (a nevére nem emlékszem, ha agyonütnek se) elég sokat nem tépett ki. A Veet drágább, de szerintem jobban megéri. Hamarabb megvan, és alig marad gyanta a lábamon, míg a másikat amikor használtam, alig tudtam eltávolítani a gyantamaradékot.
2008. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is egy hete vettem X-epilt,de nekem nem vált be,lehet h.én csinálom rosszul,de rajtam maradt a gyanta,alig bírtam leszedni és ragadok,ráadásul elég sok csík kell belől,e szóval nekem min. 2 doboz elég...
2008. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nemrégiben próbáltam ki a hideg gyanta csíkot, fajtát nem írok, mert külföldön vettem, de elég jó minőségűnek számít. Nekem nem jött be. Én eddig epiláltam és a vége ugyanaz lett: amit nem szedett le a gyanta, azon végig kellett mennem géppel. Egyáltalán nem volt gyorsabb.

Nekem nincsenek erős szőrszálaim, nem is dús, mert évek óta epilálom, mégis rengeteg csíkot elhasználtam, tehát anyagilag szerintem nem éri meg. Egy csík az első lehúzásnál sem szedte le maradéktalanul a szőrszálakat, a másodiknál már csak kb ötven százalékban. Gyanta nekem nagyon kevés maradt a bőrömön, de az utolsó hozzászólónak üzenem, hogy a gyantát olajos vattával gyönyörűen és könnyen el lehet távolítani, kb annyira egyszerű mozdulattal le lehet törölni, mintha szemfestéket szednél le sminkeltávolító kendővel. Én olivával szoktam, mert az van itthon mindig, de szerintem a sima olaj épp annyira megteszi. Csak utána egyből letisztítom a bőröm.

2008. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, mindegyik eltávolitja, ha a szőrszálak legalább 5 miliméteresek.
2015. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!