Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta vagy hajvágó esetleg...

Gyanta vagy hajvágó esetleg borotva?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, kezem lábam gyantázni szeretném. Csak nem tudom eldönteni melyik jobb, ha levágom 0-ás hajvágóval (és esetleg leborotválom), àrban az utóbbi lenne jobb viszont nem erősödne meg a szőr? Melyik legyen szerintetek? (Hajvágóval hasam hátam fenekem is menne csak ezt a 2-t (kéz láb) nem tudom hogy gyanta legyen-e
2015. jan. 9. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szőrtelenítsd magad tetőtől talpig..

Sose lesz nőd.

nekem legalábbis nem kéne egy totál csupasz béka aki több testrészét szőrteleníti mint egy nő.

2015. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés remélem tudod. Vagy olvasd el mégegyszer. Amúgy meg van oka hogy mièrt, úgyhogy kérdésre akarok választ, ha megtetted akkor írhatsz vélemènyt is de azzal úgyse foglalkozok.
2015. jan. 14. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!