Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kezeimről mivel érdemes...

A kezeimről mivel érdemes szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Fekete szőr van a kezemen,és eléggé rondának érzem,adjatok tippeket.(13 éves,lány vagyok.)
2008. aug. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sőkítés, de inkább ajánlanám az epilálást. Otthon percek alatt bármikor elvégezhető, egyszerűbb, mintha otthon magadnak gyantáznád, vagy kozmetikushot járnál. Valamint olcsóbb is hosszútávon.
2008. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ne szőkitsd ki ,mert ha nagyon erös a szörzeted akkor az nagyon csunya lesz szőkén!
2008. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én epilálom évek óta, nekem nagyon bejött így. Kéthavonta szoktam, mert nem nő túl gyorsan a szőr a karomon, ráadásul már sokkal gyengébb, mint eredetileg volt. Epilálás után kb egy hónapig semmi sem látszik, teljesen sima, majd akkor kezd el nőni, de olyan gyenge akkor is, hogy még egy hónapot simán ráhúzok. Tény, hogy eleinte nem volt kellemes, és epilálás után egyből hidratálni kell a bőrt, különben nagyon bepirosodik (bár nekem nagyon érzékeny a bőröm). Epilálás után én egyből lemosom hideg vízzel, majd bekenem nem zsíros krémmel. A gyantázás is biztosan jó módszer, de én nem szeretem. A meleggyantát nem bírom, a hideggyanta pedig összességében nem olcsó, ráadásul nem is tudtam vele tökéletes munkát végezni. Egyszer-kétszer próbáltam, de utána ugyanúgy epilátorral kellett kiszednem azokat a szőrszálakat, amelyek harcoltak a gyantacsíkkal...

Egy valami biztos: ne borotváld!!!

Nekem eredetileg nem is volt erős a karomon a szőr, mint ahogy a testem többi részén sem. A karomon azért erősödött meg, mert gyermekként (fogalmam sincs, hogy miért, talán a tv-ben látott dolgok hatására) végigfutottam rajta borotvával. Semmi jelentősége nem volt, mert voltam kb 11-12 éves, de kb azért tettem, amiért néha kisminkeltem magam anyukám cuccaival. A vége az lett, hogy nagyon csúnya, hosszú és sötét szőrszálak nőttek vissza. El nem bírom képzelni, hogy nézhet ki egy női kar folyamatos borotválás után.

A szőkítés jó módszer, annak, akinek gyenge és rövid szőrzete van. Akkor tényleg szinte láthatatlanná lehet tenni ezzel. De ha a tied hosszabb és erősebb, akkor nem sokra mész a szőkítéssel, csak annyit érsz el, hogy nem fekete lesz, hanem világos és fényben csillogó...

2008. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is fekete vagyok, és nem túl szép látvány a szőr az ujjaimon. Olyan egyszerű, tiszta, gyors az epilálás...! Tetőtől talpig leszedem a szőreimet 2-4 hetente vele. Még a bajuszkámat is epilátorral tűntetem el.
2008. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!