Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri epillálással szőrtelení...

Megéri epillálással szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy megéri az árát és,hogy sokáig szőrtelen maradt pl. a lábunk?A Rossmannban kapható epillátorok jók és kb. mennyibe kerülnek?Fájdalmas?
2008. aug. 19. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Egy normáls epillátor 5ezer forint ami jó is. Szerintem bőven megér ennyit mert, ha gyantáztatnál az se jönne ki olcsóbban és nekem már 2éve van meg az epillátorom :) Nálam olyan 2-3hetente kell ;)
2008. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Braun epilatorom van. Nagyon megerte az arat. Nem mondom, hogy fajdalom mentes, de sokkal jobb mint a gyanta. Vagyis nekem jobban bevallt.
2008. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is Braun van már kb. öt éve. Ez egy nagyon egyszerű gép, van rajta két fokozat és semmi más. Tudom, már van sokkal jobb, meg jégakus, meg minden csoda, de úgy vagyok vele, hogy amíg nem romlik el, addig ezt használom, mert nekem tökéletesen bejött. Szerintem az epilátor mindenképpen megéri. Én havonta egyszer használom, a lábamat végig epilálni szoktam és kéthavonta a kezemet is. Eleinte volt csak fájdalmasabb, de most már annyira ritka és gyenge a szőr az összes epilált területen, hogy csak a nagyon érzékeny területeken fáj (például bokánál), egyébként inkább csiklandoz.

Fontos, hogy feszítsd ki a bőrödet, folyamatosan húzd végig az egyik kezedet azon a felületen, amit éppen epilálsz, tehát a gép kövesse pár centivel a tenyeredet. Nekem ez a legjobb módszer arra, hogy ne fájjon.

Az egyetlen bajom vele az, hogy nem éppen öt percig tart, ha szép munkát akarok végezni, akkor zúgatnom kell bizony a gépet egy ideig és többször átnézni magam, hogy nem maradt-e valahol egy kósza szőrszál. Épp emiatt ez nem is egy randi előtti gyors módszer nálam. De nekem még mindig ez a legjobb, mert gyantázni nem szeretek, a hideggyanta nagyon macerás szerintem, simán eltart annyi ideig, mint az epilálás, majd még takaríthatom magamat utána öt percig, és nem is olcsó összességében venni a gyantacsíkokat. Meleggyantát én nem használhatok, mert bar van az ereimmel. Borotválni pedig én a mai napig nem tudok szépen, folyamatosan megvágom magam, de ha mégis előfordult, hogy leborotváltam a lábam, mert siettem, akkor pár nap múlva ismét kezdhettem a szőrtelenítést.

Sajnos a rossmann-os kérdésedre nem tudom a választ.

2008. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!