Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy nem mostam ki...

Lehetséges hogy nem mostam ki a sampont rendesen a hajamból? Ezért zsírosodhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! növesztem a hajam, pár hónapja.

Eddig kedden, és pénteken mostam hajat

Most viszont már heti 3 hajmosás szükséges, mert úgy érzem, már másnapra zsíros, lelapult.

Nem használok sok mindent a hajamra. Sampon, egy hajpakolás, amit max 5 perig hagyok rajta, és egy Gliss Kur Kifésülő spray (amit ugye nem kell kimosni)


Próbálok rájönni mitől zsírosodhat a hajam, mert vasárnap mostam meg, és ma (kedd) megint meg kellett,mert katasztrófa. :(


Ahogy vizesztem a hajam most hajmosáskor, úgy láttam, mintha habos lenne..pedig még nem tettem rá semmit, csaka bevizesztem.

Lehetséges hogy nem rendesen mostam ki utoljára a sampont, vagy a balzsamot?

Vagy ez a gliss kur kifésülő spray habzik,mikor kimosom? ( eddig ezt nem tapasztaltam, már pár hete használom)


szerintetek?

illetve ti hány naponta mostok hajat?



2015. jan. 13. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Minél többször mosol hajat, annál gyorsabban zsírosodik. Egyszerűen azért, mert hozzászokik. Egyébként én is háromszor szoktam egy héten (kb. vállig érő hajam van)


20/f

2015. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!