Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan hajszinezőt ami...

Tudtok olyan hajszinezőt ami 6-8 mosas utan rendesen kijön, es ilyen sötét vörös?

Figyelt kérdés
Világos barna hajam van, es kíváncsi vagyok hogyan álna :)))

2015. jan. 12. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jön ki, főleg a vörös nem.
2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komolyan? ://
2015. jan. 12. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapig volt benne :D pedig 10 mosásra írták.
2015. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ami teljesen kijön az a spray, de az nagyon gagyin néz ki, nem ivódik bele a hajszálakba, csak megtapad a külsején, az kijön a mosással, sőt még előtte is, mert konkrétan lehullik a hajadról. A többi hajszínező nagy eséllyel nem jön ki.
2015. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaaaj :D csak ugy megtetszett, es a mostanit is szeretem, csak kivancsi vagyok... :/
2015. jan. 12. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem vérvörös színezőm volt, Jeans Color néven, de 2. mosásra már kijött a nagy része és egyenetelnül fogta meg a hajam. Amit tudok ajánlani az a Movie Colors, én élénpirosat használtam, 4-6 mosásig szép, jó színe van, van belőle sötétvörös is, kb 2500Ft és a majdnem derékig érő hajam után még maradt is. Egyetlen baj hogy nálunk ritkán találni fodrászkellékesnél.
2015. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm :)) most ez felcsillantotta bennem a reményt :) es kikopott rendesen meg minden? :) akkor lehet kiprobalom! :))) köszi! és van esetleg mas hajszinezo ami nem ennyire ritka es elerhetobb? :)
2015. jan. 13. 15:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Joannarol valakinek van tapasztalata? :)
2015. jan. 13. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Joanna és Venita hajszínező sampon. 3-4 mosásig tart csak.
2015. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!