Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenîtés? Fontos!

Szőrtelenîtés? Fontos!

Figyelt kérdés

Hyhy.

Szóval...anyukámmal nagyon nem szeretek/merek ilyesmirol beszelni meg nem is tudom hogy reagálni...a hónaljam kb. Féléve borotválom de a lábamon már nagyon idegesit a szőr...tudom erre nem a legjobb a borotva semmi féle értelemben... Gyantázás: 100% hogy anyám megtudná meg nem vagyok valami ugyes az ilyenben....mi van ha anyám meglátja hogy le van borotvalva?hogy beszéljem meg vele?

A válaszokat mindenkinek köszönöm,ha lehet privátba válaszoljatok!


2015. jan. 13. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Tehát félsz borotválni, mert anyukád észreveszi, és beszélgetned kell vele erről. Anyukád régimódi? Ő szőrtelenít? Abban szerintem nincs semmi, hogy az anyukáddal beszélsz erről, neki kéne téged megértenie a legobban. Kivel beszélnéd meg, ha nem a saját anyukáddal?

Először én is féltem belevágni a témába, de semmi ördöngősség nincs benne. Mondd el, hogy téged zavar a szőr, szeretnéd nyárra, a rövid ruhás szezonra kitapasztalni, hogy mivel jó neked szőrteleníteni. Meg kell értenie :)

2015. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!