Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csináltattatok már villanófény...

Csináltattatok már villanófényes szőrtelenítést? Milyen lett az eredmény?

Figyelt kérdés

Én majdnem egy évig jártam, egy rakás pénzt ki dobtam az ablakon. És ugye mivel az adott felületet borotválni kellett jól megerőstek a szőrszálak. Csak nekem nem használ vagy esetleg más valaki is tapasztalt hasonlót?

28N



2018. febr. 25. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon jó volt. Mondjuk nekem erős fekete szőrszálaim voltak, de úgy 90%-al gyengültek, nem szűntek meg teljesen. Mondjuk én egy évig használtam két hetente. Az meg tévhit, hogy a borotválástól jobban nő, semmi köze hozzá, esetleg úgy tűnhet, hogy jobban nő, de valójában nem befolyásolja. A szőrszálaim annyira elgyengültek, hogy most fájdalom nélkül tudom epilálni magamat. Két hátránya van, hogy fájdalmas és időigényes. Bár nem tudom neked milyen fajtád van.
2018. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem használ. Világos böröm, és fekete szöröm van, de meg sem kottyant neki. Parasztvakitás.
2018. febr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én kozmetikushoz jártam. És nekem is sötét szőrszálaim vannak. Ezért is annyira zavaró. Az apró kis pihék el tűntek de a többi vastagabb szőrszál megmaradt. Lehet másnak nem erősödik a borotválástól, viszont nekem igen is erősebb lett. Eddig egyszerűen le gyantáztam a zavaró helyekről de most nagyon fáj és látszik is hogy erősebb a szőrszál
2018. febr. 26. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig igen is nem attól lett erősebb, mert borotválod. (első vagyok). A szőrszál maga élettelen, semmi köze nincs hozzá. A hajhagymától függ, hogy milyen szőröd nő, ezt befolyásolhatja hormontól kezdve sok minden. Pl terhes tabletták, vagy hajerősítő tabletták, a táplálkozás is. Mennyi pénzt dobtál ki? Megkérdezhetem, hogy hány alkalommal voltál? Én még anno vettem az enyémet mégis jó még most is. Pedig gondolom vannak már modernebbek is azóta.
2018. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

*Szőrhagyma, nem hajhagyma.

Még annyit gondoltam, hogy leírok, hogy nem mindegy, hogy milyen fokozaton lett rajtad használva. Kisebb fokozaton tényleg semmit sem ér, a legnagyobbon meg csak úgy tudtam elviselni, ha nagyon összeszorítottam a fogam. Lehetett ez is a probléma. Sokat olvastam erről egyébként és nagyon megosztó. valaki nagyon dicséri, valaki meg szidja. Sokan meg nem bírják a magas fokozatot a fájdalomtól, így sokkal kevésbé használ.

2018. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként jelenleg éppen csinálom az IPL-t, és nekem eddig nagyon bevált. Van szőröm bőven, fogadni merek, hogy sokkal több, mint nektek csajok. Én max fokozaton csinálom, picit fáj néha, de simán kibírható. :) Villantás után kb 2 hét múlva kezdenek kihullani a szőrök. :)
2018. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk semmi más nem változott, ezért gondoltam hogy a borotválástól. Na mindegy ami van az van. Nem volt kellemes a szőrtelenítés, elég össze kellett szorítani a fogam. Na de nem hathat mindenkinek
2018. febr. 28. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az őszi fekete pénteken vásároltam egy IPL gépet,nem a legdrágábbat,de nem is a legolcsóbbat,50.000 Ft-ért.Életem legjobb döntése volt.Nagyon szenvedtem a sok erős szőrtől,ami fedte a lábamat és a legnagyobb problémám az volt,hogy bármilyen szőrtelenítést végeztem,utána kipattogzott tőle a bőröm és lehet hülyén hangzik,de fájdalmas volt,ahogy nőtt ki a szőr.Akár már 1 nap után is,ha mondjuk libabőrös voltam.Mintha ezer tűvel szurkáltak volna.Ősz óta egyáltalán nincs ez az érzés,lényegesen kevesebb és puhább is a szőröm,de vannak helyek a lábamon,ahol egyáltalán nem is nőtt vissza.Már csak olyan 4 hetente villantom.Egyedül a hónaljamon nem vált be,de egyáltalán.Mondjuk ott nem is zavar,mert sec-perc alatt le lehet kapni borotvával és ott szerencsére nem pattogzom ki.
2018. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En most kezdtem nemrég egy remington géppel. A honomaljan mar 2 kezelés után voltak foltok ahol nem nőtt szőr. A páromnak szinten plusz neki mar az intim tájékán is látszik hogy kopik. Nekem ott sajnos meg nem a sötét vörös szőr a ludas, de nem adom fel, lehet csak több kezelés kell neki. Összességében akinek a szőrét fekete vagy eléggé sötét az bátran vágjon bele, mert használ. Gyors és fájdalommentes.
2018. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na jól van, meg győztetek :)

És meiket ajánljátok? Philipset láttam normális árban..

2018. máj. 5. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!