Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi legyen a...

Szerintetek mi legyen a hajammal? Leszívassam vagy festessem be barnára?

Figyelt kérdés
Vilagos barana hajam volt mar régóta szerettem volna olyan nagyon szőke hajat meg is beszéltem a fodraszommal időpontot és mutattam is neki képet hogy milyet szeretnék (hamvasszőke) elmentem hozzá befestette kb olyan vilagossabb szőkésbarna lett. Aztán másnap mentem suliba (kozmetikusnak tanulok ez az első évem és a tanárom legfőképpen fodrász) a tanárom kérdezi tőlem hanyas oxidáloval és hányás festékkel lett festve? Megkérdeztem a fodraszom és mondta hogy 10 es festékkel es 6 os oxidáloval. Erre a tanárom mondta hogy akkor ezt jól elrontotta mert ugye tudta hogy én milyet szerettem volna. Szerintetek most mit csináljak a hajammal? Mert ez a szín nekem nem tetszik és félek hogy ha leszívatom nagyon tönkreteszi. Szivassam le vagy festessem barnára? Mert nekem így nem tetszik nem ezt szerettem volna. Amúgy vekonyszálú de sok hajam van. Előre is köszönöm a valaszokat :)
2015. jan. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vékony szálú hajból sok nem marad ha leszívatod, valószínűleg a fodrász is ezért használt gyenge szőkítőt. Erőstől a fele hajad letöredezne. Szóval inkább legyen barna de egészséges hajad, mint ronda töredezett szőke.
2015. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj a barnanal bar ebben biztosan benne van az en szemelyes velemenyem(termeszetes szokebol sotet barnara festettem a hajamat). Ha leszivatod teljesen tonkreteszi. Probalkozhatsz kimeletesebb termeszetes modszerekkel de max 1-2 arnyalattal lenne vilagosabb. En a csodas barnara szavazok, egeszseges es szep!:)
2015. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 14. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szőkét szeretnél, akkor szőkére fesd be. Én Syoss lightenert próbáltam, a 13-ast. Elég szépen leszívta és egyáltalán nem károsította a hajamat. Próbáld ki. Utána pedig ráfesthetsz olyan színnel amilyet szeretnél.
2015. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!