Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy barátnőmnek nagyon zsíroso...

Egy barátnőmnek nagyon zsírosodik a haja. Már mindenfélét ajánlottam neki, semmi sem használ. Ti tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Megmossa a haját és másnapra már zsíros. Ajánlottam már neki csalánsampont, H&S-t, különböző házipraktikákat... már nem tudok mit mondani. nektek van olyan ami használt?

-

egyébként tényleg a barátnőmnek van baja a hajával, nem én nem vállalom fel, nehogy ezt higgyétek...


2010. febr. 7. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Probalja ki az FLP( forever living)sampont,es az sem lett volna gaz ha te tetted volna fel a kerdest,ezzel nincs semmi gond,a gond az,hogy segitsegre szorul.Szep napot
2010. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a Médea sampon. Mondjuk nekem azért nem ilyen hamar zsírosodik a hajam, de egy próbát megér. 500ft, pl Rossmannban lehet kapni.
2010. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tesóm küszködött régen hasonló gondokkal, neki a kénes sampon vált be. Olyan tubusban volt, mint pl a vöröshagymakrém, sárga-barna színe volt (mármint a tubusnak). Azt hiszem, anyu gyógyszertárban vette.
2010. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!