Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tüntethetem el 1 hét...

Mivel tüntethetem el 1 hét alatt a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Találkozóm lesz és nem akarok ilyen kinézettel menni.
2015. jan. 17. 18:17
 1/7 anonim válasza:
1 hét alatt sehogy. De próbáld ki az ichtylosos szappant az segít és csak kevésé fog látszani+ korrektor a pattanásokra minden este! Remélem segítek valamennyit :)
2015. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ichtyolos* bocsi :D
2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ami arra szolgál, hogy elfedjen olyat már nem használnék. Így korrektort sem. Nem akarom eltömíteni a pórusaimat, hanem inkább tisztítani. Illetve szárító hatású cucc kellene még. De köszönöm a választ! Én a fekete szappant próbáltam ki. Most szódabikarbónát használok, az durván szárít és emiatt. Bár azt nem tudom az eltömít-e és ha igen mennyire.
2015. jan. 18. 01:34
 4/7 anonim válasza:
Nem tömíti el egyáltalán. :) a korrektort pedig a szárítás miatt írtam :)
2015. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van egy oriflames korrektor aminek az egyik oldala teafaolajas pattanas eltavolito es nagyon jó! Estére felviszem reggelre mintha ott se lett volna :)
2015. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1 hét alatt semmit sem tudsz csinálni max korrektorral elfeded. De 2-3 hét alatt nekem a mannaszappan kámforos szappanjától(reggel este használtam) nekem a homlokomról eltüntek pedig tini vagyok még
2015. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Mannaszappan nekem is bevált, elég jól eltüntette a pattanásaimat.
2015. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!