Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom tele van mitesszerrel...

Az arcom tele van mitesszerrel meg pattanás utáni hegekkel és nem tudom hogyan tüntessem el őket. Ha bealapozózom az arcom szinte semmit sem használ ugyan úgy néz ki mintha nem lenne rajta alapozó. Mit csináljak? Pattanásaim nem nagyon vannak.14/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elfedni kéne hanem kozmetikai kezeléssel, krémekkel eltüntetni végleg. PHA, BHA krémek elég jók szerintem a célra.
2015. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már a kozmetikai kezelésre. Köszönöm a választ :)
2015. jan. 17. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a mitesszeres bőrt örökölted, a bőrradírozáson és havi kozmetikai arctisztításon kívül még ezeket tudod tenni:

-speciális mitesszertisztító tapaszok (DM,Rossmann stb)

-mélytisztító pakolások (pl iszappakolás, teafás, agyagos)

-speciális szappan (pl teafaolajos szappan, fekete szappan)


A pattanás utáni hegekre a shea vaj nagyon jó... Ezt tapasztalatból mondom. (én a Mannától szoktam venni)


Hidd el, ennyi idősen inkább kerüld még az alapozókat ;)

2015. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) mindent megpróbálok :)
2015. jan. 18. 08:40
 5/6 fruzsikaaaaaa válasza:

Kend be ( nen kell összekeverni ezeket csak egy hétvégén használd vagy ha nagyon súlyos lehet gyakrabban is:

Olivaolaj, menta , eper , kecskekrém , arclemosó , hagyma

2015. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. jan. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!