Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen has feszesitő gyakorlat...

Milyen has feszesitő gyakorlatokat tudtok?

Figyelt kérdés
mivel jön a tavasz ideje formába hozni magam az is érdekel hogy mivel lehet a cobot formásabá teni meg persze a hasamról le szeretném adni azt a kis uszógumit amit felszedtem léci olyan gyakorlatokat irjatok ami bevált nektek
2010. febr. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felulesek kb.50 illetve minden reggel 15 perc torna.En hamarabb neki kezdtem es sikerult leadnom az uszogumimat.


13/L

2010. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

reggel tornázz azzal sokkal gyorsabb a fogyás mintha du. vagy este látsz neki :)

combod lábemelés, a hasadra meg felülés biciklizés.. hirtelen nem jut több eszembe :S

v járj el konditerembe vagy pedig futni ;) azzal minden testrészedet formál6od.. ^^

2010. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez Carmen Electra sztriptíz aerobik dvd-i közül a második. Itt egyáltalán nincs sztrip, se tánc, csak alakformáló tornagyakorlatok. 54 perc, és nagggggyon kemény:D De megéri, remekül formálja a combot, a feneket és a hasat.


*****

*****

*****

*****

*****


Jelszó: Kyara



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most ezt csinálom:3-4* 20 felülés,20 csípőemelés,20 lábemelés.
2010. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!