Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenékformáló/feszesítő, és...

Fenékformáló/feszesítő, és derék karcsúsító gyakorlatokat érthetően le tudna írni nekem valaki?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2011. febr. 20. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

edzés mellett megfelelő energiabevitelű diétát tartva tüntesd el az esetleges fölösleges tápanyagtartalék (háj) réteget.

ez az edzés meg az általad írt céllal lehet futás, biciklizés, ugrókötelezés, guggolás, kitörés, lépcsőzés.

mindezeket intervallumos rendszerben aerob módon (lassú kocogás) illetve anaerob mód (gyors futás) kombinációjában csinálhatod.

naponta 1-2 órának hamar eredménye is lesz, ha kevesebbet és ritkábban (2-3 naponta, mondjuk 45 percet vagy 1,5 órát) csinálod, az is meg fog látszódni.

egyéb érdekességek vannak a builder.hu-n,

esetleg ha van kedved még érdekeset olvasni:

[link]

2011. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. A szobabiciklivel naponta hány kalóriát tekerjek le? Egyébként nem vagyok túlsúlyos, a hasam is lapos, és látszik, hogy van rajta izom. Csak szeretném feszessé tenni a hátsómat. Esetleg megformálni(: 50kiló vagyok általában. 14/L
2011. febr. 20. 14:53
 3/7 A kérdező kommentje:
* és 160 valamennyi magas. nem tudom pontosan(:
2011. febr. 20. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hány kalóriát tekerj le :)

a kérdésedből feltételezem, hogy kalóriaértéket számol a bicikli, használat közben. de ez úgyis csak egy viszonylagos érték lesz..

próbáld meg, hogy nem a legnehezebb fokozaton, de azért legyen fárasztó, tekersz 1 órát. majd írd le, hogy mekkora értéket írt ki a bicikli. kb. 300-450 kcal lehet, gondolom..vagy több. de egy óra tekerés bizonyára elég, utána meg mint írtam kis ugrókötél, támadóállásba kitörés, hogy változatos legyen és több izmot többféleképpen mozgasson meg!

plust lazításnak most jutott eszembe az a gyakorlat, amikor 4kézláb vagy, és felemeled hátra, nyújtva az egyik lábad, megtartod 1-2 percig (vízszintesen) majd cserélsz.

akkor hasonló kiindulásból oldalra emeled fel a lábad, de nem kell kinyújtani, hajlított térddel minél magasabbra.

ezeket is csinálhatot, egyik lábbal, másikkal, akár 5x vagy 10x is, ha már magy :)

és várom azt a kalóriaértéket amit 1 óra tekerés után kiír a biciklid!

2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben este letekerek egy órát. Nemrég 5ös fokozaton tekertem le 60at olyan 15perc alatt, vagy 20. nemtudom: D este lemérem. és köszi;)
2011. febr. 20. 15:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ma sem tekerem már le, mert most értünk haza. Viszont ha lesz időm letekerem, és írok. kb olyan szerda körül:D
2011. febr. 20. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

oké!

de majd levelet küldj, mert azt nézem, ezt meg nem biztos. sőt..

2011. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!