Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés! Hogyan történik,...

Szőkítés! Hogyan történik, kb. Hány alkalom elegendő?

Figyelt kérdés

Természetes barna hajam van es szőkét szeretnek. Fodrász fogja csinálni és őt is megkérdezem majd,csak gondoltam hátha van valakinek tapasztalata.:) tudom, hogy le kell szivatni es gondolom nem lesz elég egy alkalom, de kb. Hany alkalom után lesz jó? A hamvasabb szőke tetszik, de a platinaszőkével is kibékülnék. :) kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Van olyan, aki barnából lett szőke és aztán megbánta? Miért?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2015. jan. 19. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Termeszetes barna hajat eleg lehet egyszer is, de lattam mar olyat, hogy nem is kellett.
2015. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam, simán leszívattam, aztán festettem a választott árnyalatra. Sötétbarnából így lett világos szőke, egy nap alatt. Volt mikor megbántam, mert így lassabban nő meg, nem olyan puha a haj, jobban töredezik. De sajnos nekem csak a szőke áll jól.
2015. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak meliroztatni akarod, akkor 1 lepesben megcsinalja, ha az egeszet akarod egyszinu szokere, akkor az egeszet le kell szivatni, es rafesteni az uj szint. Ha a hamvas szinek tetszenek, akkor kerd, hogy rakjon a festekbe mixtont, hogy megelozze a besargulast! Viszont ha nem tul sotet a hajad, akar szivatas nelkul is lehetsz szoke, mondjuk 10.21 festek + 9-es oxi. Szerintem elobb csak meliroztass, hogy lasd, illik e egyaltalan hozzad a szoke haj.
2015. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Korábban volt már a hajamban szőke melír és nagyon nagyon jól állt, imádtam, csak aztán valamiért barnát szerettem volna, így egy idő után nem lett beletéve több melír. ("Mindig az kéne, ami nincs"-syndroma. :D) De már egy jó ideje áhítozok a szösziség után, szóval ezt biztos nem fogom megbánni. :)

Jó fodrász fogja csinálni, egyedül tuti nem mernék belevágni, de azért megjegyzem a Mixtont, köszi! ;)

2015. jan. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!