Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalom lesz. Lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom lesz. Lány létemre viszolygok a gumitól. A hüvelykúp önmagában elegendő védelem?

Figyelt kérdés
Nem gy darab guminak, hanem a BARÁTOMNAK szeretném adni magamat...Megszakítást sem akarok... az úgy nem teljes... Van ötletetek? (16)
2009. máj. 29. 15:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mi bajod a gumival?:/
2009. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló?
2009. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem szeretném... Őt akarom, nem a gumit... vagy ez hülyeség? ...:)
2009. máj. 29. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még alkalmad arra, hogy őt megkapd.
2009. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ahhoz fiatal vagyok... nem akarom odavágni a hormon-háztartásom... Amúgy azt lehet 1. alkalomtól?
2009. máj. 29. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemi betegség ellen is véd a gumi. Ezt ne feledd!
2009. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hát, énsem szerettem túlzottam a gumit.. én pasi vagyok, és jobb gumi nélkül. DE: nem akarok apa lenni, nem akarok elkapni semmit, és lassabban megyek el, ha ovszerrel csináljuk.

szal egy csomó előnye is van, és nem sokkal másabb, mint ha csak ugy lenne benned (bár a tudat is sokat számít)

a fogammzásgátlók egész jók már, kevés bennük a hormon, és nem vágnak haza, de én sosem kértem a barátnőimtől, hogy szedjenek, mindegyik eldöntötte maga, hogy akarja e.

2009. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat nem kell használnod gumit,elég a hüvelykúp,ha megfelelően használod nem leszel terhes./közösülés előtt x perccel felhelyezed/Ez azért is jó mert hormonmentes.Teljesen igazad van hogy gumival nem olyan!Se neked,sem a partnerednek.
2009. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha első, akkor mindenképpen! Fiatal vagy még a fogamzásgátlóhoz, és hidd el nem olyan vészes az a gumi. Persze senki sem szereti, de kell. Használd!
2009. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én kb fél évig hazsnáltam patentex oval-t barátommal úgy, hogy nem ment el bennem. (egyszer volt hogy elment, de akkor sem lett gond) megszakítással pedig nagyon kicsi az esély...
2009. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!