Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semmi önbizalmam a hajam...

Semmi önbizalmam a hajam miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kiskoromban NAGYON száraz hajam volt, piszkáltak is érte.

Elkezdtem foglalkozni vele, hajbalzsam, hajolaj, hajhab, és SOKKAL szebb lett. Ennek ellenére közel sem az igazi.

Ha eljövök a fodrásztól, fényes, élettel teli, ha pedig itthon mosom...ég és föld!

Ha hajszárítózom hullámos/göndör, ha magától szárad göndör, de általában vasalom. Kipróbáltam amit a fodrász ajánlott(vasalás előtti hajravaló), ezáltal egyenesebb és puhább.

Ugyanakkor nem látszik a formája,a mi vágva van, nem olyan, mint akarom, száraz, fénytelen, szétálló. Ha a fodrász csinálja a hajam olyan, mintha be lenne festve...olyan szép.

Most gondoltam arra hogy ecettel öblítem, hátha az segít...

Tudnátok segíteni? Nagyon ki vagyok bukva, mert múlt héten voltam fodrásznál, és az, ahogy ő beszárította....teljesen más. Úgy nagyon szép voltam.

Mutatok képet:

eredetileg: [link] ilyesmi

ha fodrász csinálja: [link] ilyen.

a formája is ilyen, ha a fodrász csinálja. Én hiába szárítom, hiába van ilyenre vágva, hiába vasalom, nem lesz ilyen.

Az pedig annyira jól állt, hogy MINDENKI agyon dicsérte.

Aki tud valami tanácsot adni, kérlek adjon! :(


2015. jan. 19. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Hát ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.

Neked egy teljesen értelmetlen dolog miatt nincs önbizalmad, mások meg azt se tudják hova szépítgessék magukat, hogy tetszenek akárkinek is.


Neked csak az a bajod, hogy nem dicsérik meg a hajadat. Másokat a kinézetük miatt csúfolnak is, téged meg kiskorodban piszkáltak, most meg nem dicsérnek..nőj fel légyszíves, és lásd be, hogy ez nem egy öngyilkosjelölt probléma...

2015. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda problémák, nekem pár éve betegség miatt a fele hajam kihullott. Nah attól lett önbizalomhiányom, nem ilyen hülyeség miatt.
2015. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körkefével kell szárítani nedvesen.
2015. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nagyon fontos a hajvasaló márkája amivel a fodrász vasalja a hajad, és ami még nagyon fontos a technika. Legközelebb ha mész kérdezd meg tőle milyen márkájú hajvasalót használ. És neked milyen van otthon? Nézz a youtube-on hajvasalós videókat amiből ellesheted a vasalás lépéseit. Nagyon jót tesz a vasalástól meggyötört hajnak a szűz kókuszolaj. Én a Meru márkájút ajánlom neked.
2015. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!