Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a sok pattanásommal...

Mit tegyek a sok pattanásommal? Semmi önbizalmam sincs.

Figyelt kérdés

Hetedikes korom óta vannak pattanásaim,most lassan már 18 éves vagyok.Azt gondoltam,hogy az évek alatt eltűnnek,de most is nagyon rossz a helyzet. Nyáron,nyaraláskor szinte teljesen eltűntek,most viszont nagyon sok van.:( Mindent kipróbáltam már,semmi sem használ.. Jövő héten megyek bőrgyógyászhoz,de attól is tartok,mert sok ismerősömnek nem javult tőle a bőre.

A másik baj az,hogy folyamatosan használok alapozót,mert egyszerűen anélkül ki sem merek menni az utcára,pedig azalatt is látszik és nem szép,de anélkül nem is merek az emberek szemébe nézni,nagyon csúnya. :( Soha nem múlnak már el? A családomban senkinek nem volt ilyen gondja.. Nem iszok üdítő italokat,szinte soha és nem táplálkozok egészségtelenül.


2014. szept. 19. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
De igen,elmúlik!Én kozmetikushoz mentem anno,nekem is nagyon csúnya volt.Olyan jól sikerült,hogy én is kozmetikus lettem.A bőrgyógyász nem tisztítja ki,pedíg ez lenne a legfontosabb.
2014. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon erős - és esetleg a hátadon is van? - bőrgyógyászhoz menj, lehet, hogy gyógyszer kell rá (belsőleg)
2014. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magán rendelésre menj, mert az sztk-s doki csak rádnéz és felírja az első kencét amit mindenkinek szokott, pedig nem mindenkinek ugyanaz okozza a pattanásokat. Magán doki rendesen megvizsgál...

Nekem hormon gondjaim voltak, arra gyógyszer kell, kencék semmit nem érnek. De te azt írod nyáron szinte eltűntek... akkor nem lehet hogy simán csak vitaminhiányos vagy?

2014. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez fontos, hogy nyáron eltűnnek!

Ez vagy a táplálkozás megváltozása, több zöldség, gyümölcs.

Vagy a több napsütés!

Lehet, hogy nem kellene fényvédő faktort tartalmazó alapozókat használnod, és gyakran kellene hétvégén napoztatni az arcodat, vagy szoliba járni!


Amúgy volt pattanásos csajom fiatalabb koromban és nem a pattanásai érdekeltek. Isteni humora volt, az ágyban pedig az egekig tudta emelni az adrenalinszintemet :-)

2014. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hátamon is voltak régebb,de azok eltűntek.Most néha-néha van egy.
2014. szept. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!