Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás rutinod? Milyen...

Arcápolás rutinod? Milyen bőrtípusod van, és mivel ápolod az arcod, hány éves vagy, nemed?

Figyelt kérdés
tippek trükkök?
2015. jan. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Heti egyszer szoktam bőrradírt használni (aktív szenes Garnier), utána hidratáló krém, naponta pedig tonikkal kezelem. Szerencsére már csak havi egy héten problémás bőröm.

23N

2015. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azóta nincs baja a bőrömnek, hogy elhagytam a fölösleges vegyi tisztítókat, tonikokat, meg egyéb marhaságokat és egészségesen kezdtem étkezni.

Este fürdésnél megmosom az arcom ugyanazzal a természetes alapanyagú tusfürdővel, amivel egyébként is fürdök, majd a szintén természetes alapanyagú testápolóból kenek egy kicsit az arcomra (mivel natúrtermék, nem tesz kárt az arcban). A szemem és a szám környékét pluszban bekenem shea vajjal.

Reggelente csak sima vízzel megmosom, megtörlöm.

Olyan kéthetente egyszer leradírozom szódabikarbonás vizes masszával, miután megmostam a tusfürdőmmel.

Minden nap megiszom másfél-2 liter vizet, plusz fél-1 liter lemegy ilyenekből, mint gyümölcslé, tea, leves, kávé, kakaó...

Mióta ezt csinálom, nem zsíros, nem csillog, nem pattanásos, nem száraz, nem hámlik. Gondolom, ezt hívják normál bőrnek.

25L


ui: Nyáron 50 faktoros fújós napvédőt is teszek rá, ami tudom, hogy vegyi összetevőjű, de ez az egyetlen, amit nem dob le az arcom 10 perc múlva.

2015. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld pacsi :)
2015. jan. 20. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
De nagyon örülnék a márka neveknek is:)
2015. jan. 20. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok: A tusfürdőm és a testápolóm Alverde. Ez a DM-nek a saját márkás natúrkozmetikumcsaládja.

A shea vaj, az sima bioboltos, organikus én a Biowell-nél vettem, fél kilós tömbben.

A nyári napvédőm meg ilyen:

[link]

ROHADT drága, de megéri, mert tényleg véd, anélkül, hogy undorító ragacsos lenne az ember tőle, mint a sima naptejektől.

2015. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mint 2# az arcom tusfürdővel mosom ami nekem is natúr vagy babáknak készült (nem Johnsons). Nem használok tonikot meg egyéb vegyi cuccot. Kerülőm a SLS kombót.

Arckrémekben natúrt használok de használtam már a Loccitane arckrémét, ami bevált de mivel szilikonos nem szeretném újra használni. Testápolóból natúrt használok amit müllerben vásárolom. Naponta festem magam,van natúr és van felsőkategoriás sminkkozmetikumom. Ezen felül olivaolajt és mandulaolajt is használok.

2015. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

24/L

utolsó vagyok

2015. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel:

Bioderma Hydrabio micellás tisztítóval áttörlöm az arcom. Tonikot nem használok.

Clinique Superdefense nappali hidratáló, ha elmegyek itthonról.

Clinique Moisture Surge Intense, vagy kókuszolaj, ha itthon maradok. (Attól függ, hogy érzi magát a bőröm.)


Este:

Nem használok erős sminket, de ha durva lett, akkor a fent említett Biodermával lemosom. Egyébként nem szeretek külön sminklemosózni, inkább kétszer mosok arcot. Előbb lemosom a sminkem egy Niveás arctisztítóval, aztán a Bioderma Atoderm szappant használom.

Clinique Super Rescue estére, hetente egyszer Anew Hydra Recovery éjszakai maszk.


Ezek mellett hetente radírozok, exfoliálok, mindig mással. Arcpakolásomból sincs egy állandó, mindig más. De pl. az Avon Planet Spa Dead Sea Minerals pakolást nagyon szereti a bőröm, vagy a Müllerben lehet kapni ilyen kis tasakos cuccokat. Olcsók, de nekem nagyon bejöttek. Vagy a Dr. Chen-es szövetmaszkok, azok nagyon jól hidratálnak.

27/L

2015. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!