Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres az arcom. Mit...

Mitesszeres az arcom. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Mitesszeres az arcom, főleg az orrom. Nem lehet kinyomni őket, mélyen vannak, még arcgőzölés után sem nyomhatóak ki.

Valaki tudna valamit tanácsolni, ami bevált neki?



2015. jan. 3. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Krémmánian néz körül. Mitteszer eltávolító tapaszt keres.
2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mannaszappant próbáld ki, azt befog válni.:)
2015. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a Dm-be lehet kapni miteszer eltávolitó tapaszt kb. 2000 ft és van a tasakba 6 db.

radizozd le 1 hetente , és utánna gőzölj 20 percig és rakd rá a tapaszt . nekem általába kiszokta szedni.:)

2015. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a teafára esküszöm. Komolyan, az mindenre jó!!! Herepstől elkezdve sebeken át egészek a foginy gyulladásik.


Én a következőket szoktam:


reggel megmosom az arcom meleg vizzel ( igen meleggel, attól tágulnak a pórusok) és utána body shoppos teafás arclemosoval megmosom.

Ezután bodyshoppos teafás tonikkal tonizálok és ugyancsak body shoppos teafás nappali krémmel hidratálom a bőröm. Ezt csak akkor teszem ha van elég időm reggel és legalább fél 3/4 óráig nem indulok el otthonról, mert nem szeretnék a kitágult pórusokra és hidratált arcomra azonnal sminkkelni.

Lefekvés előtt fogok egy vattakorongot, bevizezem majd pár csepp teafa olajat csepegtetek rá és azzal törlöm át az arcom. Ezután body shop éjszakai teafa krémével kenem be az arcom ...de csak nagyon nagyon minimálisan, annyira h ez nekem kicsit kevés szóval utána még jó alaposan bekenem levendulás gyógyszertári krémmel.


A body shoppos termékek nagyon nagyon drágák, de lehet kapni őket 60mleres kiszerelésben, bár érdemes megvenni egy nagyobbat, mert sokkal jobban megéri. Mikor én kipróbáltam először a mini termékeket vettem meg.

A nappali krém 1 hónapig birta (igaz használtam mellette a levendulás gyógyszertárit is) a lemoso 2 hónapig a tonik meg majdnem 4 hónapig. Annyi a lényeg h ne vidd tulzásba, tényleg nem kell sok ezekből. Hajlamos az ember szétáztatni a tonikkal a vattakorongot és csomo arclemosót használni, pedig teljesen felesleges.


Továbbá én minden vasárnap pakolást teszek az arcomra, egyik héten maszkot, másik héten valami krém szerű pakolást. Mivel lehet kis kiszerelésben kapni ezeket, ezért jól lehet váltogatni. Nekem a C vitaminosok, algások, uborkások váltak be.


Illetve minden héten szerdán vagy csütörtökön arcradirt használok és ez ugyan csak a body shop teafás arcradirja.


Sminkben soha nem fekszem le aludni, azt mindig arc tisztító kendővel törlöm le (elvileg ez mindegy milyen de én teljesen beleszerettem a body shop teafás termékeibe szóval nekem ez is az) .


Ha ezek ellenére, mégis érzem h pattanásom lesz (bár ez nagyon ritka, és max akkor történik meg ha megjön a menzeszem) akkor vagy teafa olajjal kenem be vagy a body shop teafás ecsetelőjével.


Lényeg a lényeg, a teafából készült termékek egyszerüen aranyat érnek, ha ésszel használod, sokáig elég mindegyik, de ha még sem ennél döntesz, akkor is egy terméket használj tisztításhoz, tonizálás, hidratáláshoz és arcradirozáshoz is ha lehet és azon belül is egy fajtát (termékenként több tipus van).


Bárhogy is döntesz és nem akarsz body shoppos termékeket venni, akkor is mindenképpen ugroj le egy drogériába vagy bioboltba és vegyél egy üveg teafa olajat és legalább azzal

2015. jan. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A teafa szerintem is jó, amikor egyszer volt itthon teafás illóolaj, volt egy pattanásom, este bekentem vele, reggelre szinte eltűnt!

Egyébként nem sminkelek, és arctisztítóval mosom az arcom, mégis mitesszeres néhol.

2015. jan. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!