Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell rendesen megborotvál...

FFDP kérdése:

Hogy kell rendesen megborotválkozni?

Figyelt kérdés
Kevés habbal? Sok habbal? Fentről, lentről?
2010. febr. 8. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy ...

Hány éves vagy?

Egyébként fiúktól azt hallom, hogy nyaknál lentről felfelé, fent az arcon pedig fentről lefelé, és így nem pattogzik ki a bőr (akinek esetleg kényes, és sokaknak kényes), és a kevés hab vagy sok hab, ez relatív, de szintén egy fiú válasza, hogy közepes habbal, lényeg, hogy csússzon és ne akadjon el a szárazság miatt a borotva.


Na puff, lány létemre mennyit segítettem? Nem tudom ... de azért remélem valamennyit mégis.

Sok sikert! :) De még áruld el nekem mennyi idős vagy. Köszi

2010. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figy, úgy kell, hogy a szőrszálak növekedési irányával megegyező irányban kell húzni a borotvát. Azért, mert ha esetleg ellentétesen húzod, akkor begyulladhat, kipattoghatsz. Én speciel ha ellentétesen csinálom mindig kipattogok kicsit. Nyaknál meg ahogy tudod, de én ott is fentről lefelé húzom, mint az arcnál.
2010. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm fodrász tanuló, és mikor a borotválásból volt vizsgája az apukám volt neki a modellje.Ő akkor azt mondta neki, hogy az a fontos, hogy jól fel legyen puhulva a szőrzet az arcon, így nem elég a habot rákenni, olyan pamaccsal, hanem 1-2 percig körkörösen kenegetni kell rajta. :)


16/L

2010. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, kicsit soknak tűnhet, de Isten eddig nem szánt rám szakállat :D (már ha létezik)

Köszönöm, azért is érdekelt, mert a bőröm tényleg elég bajos e nélkül is. :S

2010. febr. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!