Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a korpás szeborr...

Mit csináljak a korpás szeborreás bőrömmel?

Figyelt kérdés
Fiatal 21 éves lány vagyok. Bőröm tele van mitesszerekkel de pattanás csak néha fordul elő rajta. Amikkel jelenleg kezelem: Radírozom,hidratálom, van teafaolajam rá. Na meg eljárok kozmetikushoz. Nem tudom viszont mennyire jó az mert oké kevesebb van utána de amúgy olyan mint sz.arnak a pofon. Most is egy kettő begyullad mikor mentem több mitesszer volt rajta de egy sem volt begyulladva. Nem lehet megúszni arctisztítás nélkül ezt az egészet? Valakinek vannak erre ötletei tapasztalatai?
2015. jan. 22. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szió, a kozmetikusod nem ajánlott semmit? fontos, hogy fertőtlenítsd mindig, azért gyullad be mert ezt nem teszed. Nekem anno a tonikok nem értek semmit. Én is küszködtem sokat. aztán a manna szappanjaira jól reagált és radírozásnak hozzá lehet ilyen radírozó kesztyűt kapni azt haszáltam/használom. Fertőtlenítésnek mely azért szárítja is rendesen a bőrt bőrfertőtlenítőt amivel a dokinál szurik előtt befújnak ezt gyógyszertárban szerezheted be. Viszont fontos a hidratálás utána. Ha ezek nem válnának be kén tartalmú készítmények jók az ilyen bőrre. Remélem tudtam segíteni
2015. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Nekem 7 év után sikerült kikezelnem a szebos bőrömet. Egyszerűen csak meg kell találni az okot, amitől előjön, mert másként a tüneti kezelés semmit sem ér, mivel folyamatosan visszajön. Én végső elkeseredésemben rájöttem, hogy allergiás vagyok a mustármagra, amióta nem eszem, nincs szeborrea. Annyira örülök neki. Sejtettem, hogy valami étel hozhatja elő, de egyik orvosnak sem jutott eszébe egyszer sem. Kaptam a méreg drága krémeket meg lemosókat, de a héten több napot volt ragyás bőröm mint amennyit nem. Remélem valamit tudtam segiteni.
2016. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!