Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojás sárgája és sima olaj is...

Tojás sárgája és sima olaj is jó a hajpakolásnak. Jobb lesz tőle a hajvég?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 10:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen,de zsírosodhat a hajad,ha arra hajlamos.Ha a töve zsírosodik,a vége töredezett,akkor inkább hajvégápolót ajánlanék a végére.Ha maradsz a tojássárgájánál,akkor nejlonnal tekerd be,hogy dunsztolódjon.Legalább egy órán át hagyd rajta.A klasszikus recept ricinusolajat ajánl a tojássárgájával összekeverve.Hallottam hogy a kölesnek van nagyon jó,haj -és körömregeneráló hatása.Ezt fogyasztva ajánlják,pl.kásának megfőzve és mákkal,mézzel,aszaltgyümölccsel ízesítve.
2010. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 8. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A sima olaj nem jó a házi pakolásokba, csak oliva olaj vagy jojoba olaj.Egyébként ha gyorsan zsrosodik a hajad, akkor a tojáspakolást, ha teszel a hajdra célszerű kihagyni a hajtöveket. De én az egész hajamra ráteszem a pakolást és mégse szírosodik, mert utánna mindig hajat mosok.
2010. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sörbe kevert tojássárga is nagyon jó hajpakolás, vagy sima olívaolaj - hajmosás előtt. Zsírosodásra hajlamos a hajam, de minden mosás után bekenem a végét kevés olívaolajjal, és nem zsírosodik hamarabb.

Zsíros hajra még hatásos a vízzel hígított almaecetes öblítés a mosás után.

2010. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fodrász kellékes boltból 1,2 l tégelyes sárga pakolókrémet vettem. 3X használtam már, de a hajam száraz, nehezen fésülhető.

Újból kipróbálom az olivaolaj - tojássárgályát a hajam végére, csak a tövet hagyom ki. Mosom, és azt a bizonyos balzsam, persze zuhany sapka, és törölközűbe csomagolom, dunctolódjon.

2010. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!