Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a hajfesték vagy...

Melyik az a hajfesték vagy esetleg hab amivel igazán intenzív vörös vagy szinte már rózsaszínbe átmenő hajszínt érhetek el?

Figyelt kérdés
Jelenleg is vörös hajam van fél sötét de szeretném intenzívebbé varázsolni mint ezen a képen például [link] kíváncsi lennék vajon mely hajfestékkel érhetnék el hasonló hajszint...?

2015. jan. 23. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy tudod elérni, hogy elmész fodrászhoz, ahol leszőkítik a hajadat, és amikor megvan a kellő világos alap, rámennek az extrém színezővel. Ha nincs elővilágosítva, nem lesz vibráló, élénk, világos a szín.

Fel kell készülni rá, hogy fokozatosan kopni fog, az ilyen színek nem tartanak sokáig. Rendszeresen és gyakran kell utánaszínezni.

2015. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le kell szívatni és rózsaszínnel festeni.
2015. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szandy89 válasza:

Alfaparf rosso violetto hajfesték 12%-os oxival.

Én pénteken festem a hajamat ezzel csak 9-es oxival, mert én nem akarok ennyire rózsaszíneset.

2015. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2015. febr. 7. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel a sötét festékkel tényleg el lehet érni egy vörös, majdnem rózsaszínes színt - tényleg?

2015. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szandy89 válasza:

url= [link]


Igen. El lehet. A képen az én hajam van. Azzal az alfaparf festékkel amit írtam. Én 9%-os oxival kevertem. 12-el még világosabb lesz. De élőbe még szebb színe van.

2015. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szandy89 válasza:

[link]


Bocsi. Ez a jó link!

2015. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!