Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoros a labam pattanasos...

Szoros a labam pattanasos vagyok toredezik a hajam?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megkerdezni hogy hogy zajlik egy labgyantaztatas? Bemegyek valahova es mindenki elott bugyira vetkozve elkezdik gyantazni a labam? Mennyibe kerul Pesten egy gyanrazas korulbelul? Kozmetikushoz is szeretnek menni. A pattanasaim nem nagyon. Elegge latszanak de nem annyira gombolyodnek ki az arcombol. Azokat is kinyomkodja a kozmetikus? Mennyi ideig kell varnom mig eltunnek az arcomrol es szep sima lesz? Fodrasznal vallalnak Pesten hajvasalast is? Vagassal egyutt? Elore is koszonom a kedves valaszokat:) 13/L

2015. jan. 24. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
én inkább beruháznék egy epilátorra a helyedben
2015. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar probaltam de nincs turelmem hozza es nagyon fajdalmas is.
2015. jan. 24. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyantázás jobban fáj... és 2 hétig szőrösen kell járkálnod mivel a gyantázáshoz vissza kell nőnie valamennyi szőrnek. Ennél még a borotválás is jobb.

Kozmetikus nekem sose használt, egy ideig jártam, kinyomkodott és utána 1 hétig vörös volt a fejem, aztán visszatértek a pattanások. Bőrgyógyász segített gyógyszerekkel ezen csak + egészséges életmód.

Fodrász bármit megcsinál amiért fizetsz. De ha töredezik a hajad akkor ne vasaltasd... attól ronda lesz és tovább törik mindig. A végén hajad sem marad.

2015. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szomoruan hallom:( a gyantazas sajnos muszaj lenne mert a borotva jtan latszanak a fekete pottyok, es nekem kotelezo uszasoram is van suliban:(
2015. jan. 24. 19:48
 5/8 anonim válasza:

Ne gyantáztass 13 évesen ... A mai fiatalok... 13 évesen nekem az volt a legnagyobb problémám hogy melyik játékommal játszak

Kulonben sztem is borotvál es menj el kozmetikushoz

2015. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg en is jatekkal jatszom. Csak azert megis 13 eves es 7.es vagyok. Sotet hajjal. Igy a szorom is elegge sotet es latszik. Megsem szeretnek beallitani pottyos labakkal.
2015. jan. 24. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem túlreagálod.

Egy kis szőr nem árt. Természetes dolog. :)

2015. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!