Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrűek, akik...

Pattanásos bőrűek, akik szappannal mosnak arcot! Szerintetek ezek a szappanok jók lennének arra, hogy eltűnjenek a pattanásaim? Plusz pár kérdés.

Figyelt kérdés

[link]

(ezt azért,mert fertőtlenít)


[link]


Sosem használtam még szappant arcmosásra, de nem szeretném a legdrágábbal kipróbálni... ( pl a mannáról olvastam jót is, rosszat is,de én egyenlőre nem szeretném beadni a derekam olyan drága dolgokra)


illetve...hogy mostok arcot? vagyis, simán arcmosás, aztán megtörlitek az arcotokat és kész?

Vagy használtok még tonikot, arctejet, vagy akármi mást az arctisztításhoz?

napi hány alkalommal végzitek el ezt az arctisztítást?

Ha pattanásos a bőröd, kinyomkodod, vagy nem?



2015. jan. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Pattanások oka belül van, megszüntetni is onnan lehet... egészséges életmód, vagy gyógyszerekkel. Szappanok sokat nem érnek ellene. Max arra jó hogy nem káros vegyi anyagos cucc, így nem okoz még több gondot a meglévők mellé.
2015. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egészségesen étkezem, és sportolok is!

A pattanások a hormonváltozás miatt jöttek elő, hiszen abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és kisbabát szeretnénk a Párommal!

Tudom hoyg ez ellen nagyon nem tudok mit tenni, hiszen ha orvoshoz elmegyek,az is valami hormonális kezelést tudna csak ajánlani, amit nem szeretnék...


VISZONT! ha már senki nem válaszolt igazából, azért én leírom a véleményem.

A fent linkelt szappanokat 3 napja használom. Jelenleg egyetlen egy gyulladt pattanás sincs már az arcomon. mindegyik hegesedik,és sebesedik, és tűnik el szépen..

Vettem még teafa olajat, azzal kenem, ha mégis egy gyulladt patti előjön!

Szóval nekem bevált eddig! :)

2015. jan. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!