Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagos barna hajambol hogyan...

Vilagos barna hajambol hogyan tudnek szokes barnat csinaltatni? Csak szokitessel? Mennyire teszi tonkre az a hajamat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Festékkel is lehet ennyit világosítani.
2015. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem lesz foltos?
2015. jan. 25. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A hajad festett vagy nem? Mert ha nem akkor kicsit könnyebb dolgod van, de ha festve van akkor tudnod kell, hogy festék festéket nem világosít.


A Syoss-nak vannak a Lighteners festékei. Ezekből van 3 féle, és más árnyalatokat képesek világosítani. Nekem festett vörösesbarna hajam volt és szőkét akartam és ezt a syoss terméket használtam (a középsőt a 3 közül de már nem tudom pontosan az mennyi árnyalatot világosít) és 1 hónap alatt használtam ezt 2x, akkor értem el azt a világossági szintet amit akartam. Az én hajam elég vékony szálú és könnyen töredezik de ettől nekem nem lett rosszabb, nem roncsolódott.

Persze én nem vagyok fodrász, szóval nem tudom másnak milyen hatása lenne egy ilyen eljárásnak, én csak azt tudom mondani ami velem történt :)

2015. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha okosan csinálják, és utána megfelelően van ápolva nem teszi tönkre a hajad a szőkítés sem.

Ha festett hajad van így is tudod világosítani (nincs kedvem leírni, ezért inkább belinkelem): [link]

2015. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!