Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon karikásak a szemeim,...

Nagyon karikásak a szemeim, bármennyit alszok,15 éves vagyok, és tudom, hogy genetika, de semmivel nem lehet enyhíteni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, és manapság szerencsére már elég jó korrektorok vannak. Az interneten is találsz számos praktikát, de azért ne kenj mindent a szemedre.
2015. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy csomó ok, amitől karikás lehet a szem - és így kapcsolódik hozzájuk a megoldás is

pl. kevés alvás - megoldás - több alvás :)

vagy ugyanabban az időpontban feküdni és kelni minden nap, és minimum 8 órát aludni, és hát az alvást legalább 11-ig megkezdeni...

aztán még a párna se mindegy, az se mindegy, milyen ágyon alszik valaki (vérkeringés)

lehet veseprobléma jele - igen, itt a folyadékfogyasztás, de a só korlátozása, spec. diéták, vitaminok, étrend, egy csomó táplálkozási dolog is megoldás


de, és ez szerintem inkább a leggyakoribb... a karikás szem ALKATI KÉRDÉS. én 30 évig küzdöttem, és megelégeltem, mikor nem először hallottam, hogy dehát nekem mindig karikás a szemem. mindent megpróbáltam.


egy dolog működik itt - egy jóféle korrektor :) (nekem astor, szivacsos applikátoros van, bőrszínnel megegyező - és nem ahogy tanácsolják,hogy világosabb. mert erre nem kell rásminkelni, ügyesen fel kell kenni, és nem vagy ijesztő) :)


talán nyaraláskor, mikor 2hétig Rhodoson voltam, meg egyszer 2 hétig Horvátországban, és jókat ettem,ittam,aludtam, napoztam, élveztem az életet, és barnultam - akkor volt haloványabb. munka, fizetés, milliomos életvitel nélkül eléggé esélyes a karika :)

2015. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keveset iszol! Próbálja jobban odafigyelni a folyadék bevitelre.
2015. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!