Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki, ha valaki...

Szerintetek ciki, ha valaki nem szőrteleníti a karját?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, de ha dus, sotetszinu a szinu a szor, akkor ajanlott
2015. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne ciki? Én se csinálom, sztem az a gáz ha vki ott is szőrtelenít.
2015. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

én nem szőrtelenítem. igaz a barátnőim "csupasz békának" hívnak, a lábamat is tán 2-3 havonta epilálom. alig látszódnak a szőrszálaim :)


de amúgy, akinek elég erős, fekete szőrszálak vannak a karján, az ha a mai kor igényeinek meg akar felelni, ha szeretne a mostani közizlésnek megfelelni, tetszeni, nem "riadalmat kiváltani másokból" az inkább szörtelenítsen, igen. mert ilyen a társadalom sajnos. szerintem a szőrös női kart az európai férfiak többsége nem találja túl vonzónak.

és így akár nevezhetjük cikinek is a dolgot.


de ha valaki nem vészes, annak nem kell csak azért szőrtelenítenie a karját, mert valakik ezt cikinek/ menőnek tartják...

2015. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl. kész voltam, mikor barátnöm alkarja hozzámért egyszer és borostás volt... Nem tudom, a pasik ezt hogy viselik. Azért viszont még nem szólt senki, hogy szőr van az alkaromon (ami nyáron kiszőkül szinte nem is látszik).
2015. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítem, mert bár nem túl szőrös, engem zavar..de semmiképp se ciki, ha valaki nem szőrteleníti. Mondjuk, ha nagyon durva, dús fekete szőreid vannak, szerintem ajánlott leszedni.
2015. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a szőr mennyiségétől függ, van az a mennyiség aminél ciki.
2015. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem erős,fekete,hosszú szőr van a karomon, a felkar közepéig. Nekem ciki lenne ha nem szőrteleníteném.
2015. jan. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!